Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Abban az esetben ha a mell a...

Abban az esetben ha a mell a lemaradt testrész mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
egyszerűen nem tudom fejlődésre bírni és tök idiotán néz ki máshol tök jó vagyok a mellkasom meg "lapos"hozzá képest.Mell edzés után 1 max 2 napig tűrhető utána mintha sose látot volna vasat...
2012. jún. 7. 21:21
 1/4 Zakathol ***** válasza:

Testképzavar -> Google

+ csatolhatnál egy képet szemből, oldalról.

2012. jún. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
most miért lenne testképzavar?mindenkinek van valami ami nem fejlúődik olyan jól,amúgy meg más is mondta már hogy a mellem le van maradva
2012. jún. 7. 21:27
 3/4 anonim ***** válasza:
11%
Mit lehet tenni? feküdjünk bele 1 koporsóba, és várjuk a megváltó halált :)
2012. jún. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azt tudod tenni, hogy külön napot adsz a mellizomnak és variálod az egykezes-kétkezes súlyzós gyakorlatokat, ill. a sima és döntött pados nyomások sorrendjét is. Egyik héten kezdj sima padon kétkezes súllyal, majd másikon döntött padon egykezessel. Utána tárogatás hetente más szögben, majd tolódzkodás vagy áthúzás.

Nem lenne jó ötlet még egy melledzés a hétre szerintem. Egy kemény edzés legyen és ha jó a kaja, akkor fog fejlődni. Persze, lehet, hogy te mindig kisebbnek fogod látni, mint a többi testrészt. Azért a genetika behatárolja az embert.

2012. jún. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!