Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Eddig otthon ellipszis trénere...

Eddig otthon ellipszis trénereztem, de rákényszerültem a kinti futásra, ez így hatásos?

Figyelt kérdés

Majdnem két hete kezdtem,minden nap 40 perc ellipszis trénert,de eltört,így most muszáj kimennem az utcára kocogni (nincs lehetőség futópályára), ma voltam így először és 25 percet bírtam kocogni...a kocogás ennyivel "nehezebb lenne" ? Ez sem fog hátráltatni a fogyásban ha esetleg "vissza kéne fejlődnöm" 25 percre a 40 helyett?

Köszönöm a válaszokat.


2012. jún. 5. 16:52
 1/4 dirtboy ***** válasza:

pihensz kicsit aztán be pótolod a 15percet,legyen meg a 40perc aktív mozgás,fogyásban nem hátráltat ha nem ellipszisezel hanem futsz.

hamarosan bírni fogod egyben a 40percet.

2012. jún. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Zakathol ***** válasza:
Hamar hozzászoksz majd. Szokatlan elsőre a terhelés azért bírtad rövidebb ideig. A futás/kocogás is tökéletes fogyáshoz, csak törekedni kell azért ebben is a 40perc környékére.
2012. jún. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tehát akkor menjek ki futni,és ha már nem bírom pihenjek kicsit,és folytassam tovább?
2012. jún. 5. 17:08
 4/4 dirtboy ***** válasza:
igen,futsz és ha már nem bírod sétálsz kicsit aztán megint futsz.
2012. jún. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!