Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Aktív fizikai sportoló vagyok...

Aktív fizikai sportoló vagyok és tömeget szeretnék növelni, ha valaki segít nagyon megköszönném?

Figyelt kérdés

Amerikai focizok, ez sok futással jár tehát ezt szerintem vehetjük cardio edzésnek.

Mivel vékony vagyok tömeget szeretnék növelni aztán szálkásítani. Elsősorban erős szeretnék lenni nem kigyúrt.

Kellene egy jó edzésterv az első hónapban átmozgató edzés meglesz, és utána tömegelő edzéstervre lenne szükségem.

Ezekre az edzéstervekre gondoltam:

[link]


Mennyire jó nekem?


És étrendet sem tudok összerakni normálisat, ha valaki összeállítana nekem egyet nagyon örülnék, de ha linkel nekem megfelelő étrendet az is jó lehet.

(még annyit hogy nem tudok minden nap csirkét+rizst enni)



2012. jún. 10. 12:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Jó lesz az edzésterv, tömegnövelő étrendet pedig itt találsz: [link]


Napi 2-2,5g*testtömegkg legyen a fehérje és 5-6g*testtömegkg a szénhidrát.

Foci után mindenképpen menjen egy jó kis tejsavóprotein shake.

2012. jún. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A tömegnövelőt Te saját magad is összeállíthatod, ráadásul, úgy, hogy az arányokat a saját igényeidnek megfelelők.


Vegyél whey (és vagy kazein, tojás fehérjét) alapanyag szinten is!! Így jóval olcsóbban jössz ki. Főleg, ha Stillmass-t vásárolsz, mivel adalékanyagot sem tartalmaznak.


Vegyél creatin monohydrátot 1kg 3.990Ft

Vegyél dextrózt és/vagy maltot (550Ft/kg vagy 750Ft/kg)

Még jobb a Palatinose 4.400Ft/2kg


Keverd össze úgy hogy 40/60 arányú legyen a protein és a szénhidrát aránya. Tegyél minden adagba 5-7g creatint. És az alap tömegnövelőd már is meg van.


Még "durvább" tömegnövelőt szeretnél, akkor tegyél hozzá 6g BCAA-t. Esetleg 3-3g Leucint HMB-ét. Itt is ajánlom a Stillmass-t, mivel semmi a termék érétkét csökkentő adalékanyag nincs benne. Dobj hozzá MCT port, és Omega port (esszenciális szírsavak).

Aztán számold ki így mennyibe kerül, és mennyibe kerülne ha egy előre gyártott dizájnert vásárolnál, ugyan ilyen alapanyag tartalmú összetevőst!!!!

2012. jún. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!