Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A combomról el tudom tüntetni...

A combomról el tudom tüntetni a hájat ha bekenem zsírégető krémmel és úgy futok?

Figyelt kérdés
Combra híztam, amúgy 170 cm és 58 kg vagyok, de főleg a combomból kéne leadnom. Ha bekenem ezekkel a zsírégetést és feszesedért elősegítő krémekkel és becsavarom és úgy futok, akkor csökkenni fog a kerülete?

2012. jún. 11. 17:50
1 2 3
 11/26 Ci.ara ***** válasza:

hát igen benne van a pakliba h ha diétázol akkor lefog vmennyit menni a melled ezzel számolnod kell de tényleg csak úgy tudod eltüntetni a zsírt h ha diétázol+sportolsz mellette!

Am meg mivel combra hízol így onnan fog úgymond legutoljáról eltűnni a zsír.


De én amondó vagyok inkább legyen kisebb mellem de ne legyek sehol hájikás :P hanem izmos feszes :) hidd el egy feszes kerek popsi+comb kárpótolja azokat a melleket :) :P sztem bár igaz nő vagyok :)


UI: a helyedbe meg nem vennék ilyen vackokat mivel

1, drága

2, meg nem használnak

3, meg ha betekered magad nem zsírt fogsz izzadni hanem vizet amit a szervezetbe ugyanúgy beviszel :D


És ezek a drága kenceficék helyett vegyél húsit mondjuk csirkemellet :) magas fehérje+alacsony szénhidrát a titka minden édes cukros egyéb vackokról meg le kell mondani ! :/ :D A legtöbb úgyis az étrenden múlik és nyugi nem leszel izomkolosszus :P :)

2012. jún. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
hát nincs mit :) diétát keress a www.body.builder.hu-n :) ha jól akarsz kinézni, és sokáig, akkor hallgatsz rám, ha csak nyűglődni akarsz, akkor krémezel. innentől a te döntésed
2012. jún. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
az a gond, hogy ígyis nagyon kicsik a melleim. ha ezeket is lefogyom jobban fogok hasonlítani egy pasira :(:( most eléggé kétségbe estem..
2012. jún. 11. 18:43
 14/26 anonim ***** válasza:
mondd csak kedves, hány éves vagy ?:)
2012. jún. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

21

de kitalálom, 14nek saccoltál :D

2012. jún. 11. 18:45
 16/26 anonim ***** válasza:
nagyon tudsz :D én azt javaslom ne legyél ilyen mérleg és cm orientált. 1 fiú nem arra fog gondolni, hogy most vajon 30cm a combod körbe, hanem arra h hogy néz ki :) én személy szerint azt se bánom ha valakinek vastag combja van, ha jó izmos.
2012. jún. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

csak kicsit deformáltnak érzem magam, vékony derekam van, meg felül úgy minden kicsi, erre a combomra meg felszedek több kilót. de szerintem nekiállok futni, legalább feszes legyen és akkor talán megbarátkozok vele

meg legalább az állóképességem is nőni fog

2012. jún. 11. 18:54
 18/26 Ci.ara ***** válasza:

dehogy fogsz hasonlítani egy pasira :)

ha úgy érzed még is akkor öltözködj nőiesebben előnyösebben :) növeszd a hajad stb... 21évesen nagyjából ezt már ki kellett volna tapasztald.


nyugi nem minden a mell persze azért jó ha van de most aki szeretni fog annak mind1 lesz h mekkorák a melleid :)

2012. jún. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
engem kifejezetten hidegen hagy 1 csaj melle.
2012. jún. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

azért mégis megnézed ha szembe jön veled egy jó nagy :D


köszi a választ nektek amúgy, már megbarátkoztam a méretével, de ennél kisebb jó lenne ha nem lenne

remélem bejön a futás

2012. jún. 11. 19:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!