Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Bwin-en az 50%-os búnuszt...

Bwin-en az 50%-os búnuszt milyen esetben kapom meg?

Figyelt kérdés
Volt ez az akció,hogy ha pl. 5000ft-ot befizettem akkor kaptam 2500 ft bónuszt. Ezt meg is kaptam, a kérdésem, hogy ezt mire kell befektetni? Meg van határozva,hogy legalább 1,7-es oddsú meccsre fel kell rakni, vagy valami hasonló? Aki tudja, esetleg játszik, kérem segítsen:)

2012. jún. 12. 13:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Ilyen bónuszról még nem is hallottam. Olyan van bwinnek, hogy megduplázza a befizetett összeget.


Pl ha azt írtad volna, hogy 2500 at fizettél, és 5000 red lett, úgy tudnék segíteni.

2012. jún. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Most az EB előtt volt ez. Befizettél 5000-et és a felét jóváírták (2500). Ezzel kell valamit kezdeni,hogy ugye ne vesszen el. Amit írtál, szerintem hasonló lesz ahhoz, szóval azt le tudnád írni légyszi?
2012. jún. 12. 16:29
 3/3 anonim ***** válasza:
gondolom már nem aktuális, de nekem is igy volt. én 2500-at fizettem, és 5000 lett belőle. csak ugye megvolt, hogy max mennyit adnak és azért nem a dupláját kaptad. nekem is ott volt hogy nem tudom kiutalni, de 3x 1000 forintot mikor megjátszottam eltünt. ugyhogy valahogy igy lesz neked is.
2012. júl. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!