Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miből csináljak gyúráshoz...

Miből csináljak gyúráshoz eszközt?

Figyelt kérdés
Olyat szeretnék ami arra jó, hogy feltudjam magam húzni vagy is magason van belekapaszkodok és felhúzom magam, de nem sok eszköz áll hozzá rendelkezésemre fantázia még annyi se :) valami tipp ötlet?
2009. júl. 4. 13:04
 1/5 anonim ***** válasza:
ajtófélfa például tök alkalmas erre :D vagy egy magasabb párkány, faág, akármi :D
2009. júl. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
csatlakozom az előzőhöz, én faágon szoktam :D sztem jobb meg ha elengeded akkor nem kőkeményre esel mint a padlózat hanem a földre .de ha neked az is kemény vagy esetleg körbe van betonozva a fa, akkor mindegy...:)
2009. júl. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha esetleg spórolsz rá egy kis pénzt akk ezis jó megoldás [link]
2009. aug. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én régen 40 literes demizsonnal csuklyáztam :) !

Az ajtófélfa jó megoldás,azt is csináltam.Nagyon nagy belmagasságú volt a lakás és az ajtófélfához olyan félkarnyújtásnyira kb két falapot csavaroztam fel belül-oldalra és volt egy bemélyedés a két falapon és abba egy vascsövet illesztettem bele.De láttam már "előre gyártottat" is üzletben.

2010. márc. 17. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
biztos hatalmas lettél a 40 literes kb40kilós súlytól:D:D:D::D
2010. ápr. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!