Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Vékony a karom (kevés húst...

Vékony a karom (kevés húst eszek) súlyzózás segíthet?

Figyelt kérdés

Az lenne a problémám ,hogy nagyon vékony vagyok , kevés húst/fehérjét eszek ( ennek az az oka, hogy anyám nem gyakran főz sok húsos kaját , mert hát drága )és próbálom "vastagítani" a karom azzal ,hogy súlyzókat emelgetek. Súlyzózással képes vagyok elérni azt,hogy vastagodjon a karom? Ha igen kérlek írjatok néhány módszert rá. 15/F

U.i.:amúgy meg koromhoz képest alacsony is vagyok (osztálytársaimhoz viszonyítva)


2012. jún. 14. 19:07
 1/5 dirtboy ***** válasza:

az izom a be vitt tápanyagtól tud nőni,nálad ez marad el.

hiába edzel nagyon hamar megrekedsz majd a tápanyag hiány miatt.


[link]

2012. jún. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
segíthet de enni kell mellé
2012. jún. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egyszerűen ilyen alkat vagy. Egyébként nem csak a húsban van fehérje. Viszonylag sok van a tejben, túróban, sajtban is.
2012. jún. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Előző: egy igazi vadbarom vagy, vagy megjátszod? Mi az, hogy ilyen alkat? Ezzel csak az akaraterő nélküli lusta se.ggfejek takaróznak. Akármilyen alkat, igenis tud fejlőrdni megfelelő étrenddel és edzéssel. Meg mi az, hogy a tejben sok a fehérje? :D:D:D Az a kismacskáknak való. A tejzsír miatt nem szívódik fel belőle semmi, ráadásul más tápanyagok felszívódását is meggátolja. Tejet inni testépítő szemmel nem célravezető!


Kérdező: Itt a nyár, elmehetnél dolgozni, és a pénzedet költhetnéd kajára. De nem ám akármilyenre, hanem szárnyashúsra, rizsre, teljeskiőrlésű kenyérre. Ha még marad, vehetsz proteinport és ihatod edzés után szőlőcukorral. A vitaminbevitelhez meg nem ártana valami multivitamin, mert a mai vegyszeres növényekbe konkrétan alig van. Ezt szerintem anyud is megveszi neked, ha kéred. Ja, és ne pezsgőtablettát, meg spárosat, sőt ne is gyógyszertárit. shop.builder.hu-n nézelődj.

2012. jún. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
még valami: az említett oldalon edzésterveket is találsz, biztos van edzőterem a közeledbe. Csak karra ne edzz, mindenre kell.
2012. jún. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!