Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik a jobb: a szobabicikli,...

Melyik a jobb: a szobabicikli, vagy a sielogep (cross trainer)?

Figyelt kérdés
Most akarok venni, és ezért érdekel.

2012. jún. 14. 20:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha nagyon muszáj választani, akkor a szobabicikli, de a legkomolyabban, ha ennyi pénzed van sportszerre költeni, inkább vegyél súlyzórudat és súlytárcsákat! Nemtől függetlenül sokkal többre mész velük, mint méregdrága kardiómasinákkal.
2012. jún. 16. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Tudod en lany vagyok, es nem szeretnek izmos lenni! Kulfoldon elek, es itt hasznaltam olcson tudok hozzajutni barmelyikhez, tehat ez nem nagy gond. Nekem a sulyom, kondim megtartasa az elsodleges cel. De akkor szerinted a szobabicikli :-)koszi a valaszt
2012. jún. 16. 09:53
 3/14 A kérdező kommentje:
Ugy ertem nem akarok izmosabb lenni, hiszen mar van rajtam annyi aminel tobbet nem akarok, eleg gyorsan epulek az izmaim, franc se tudja miert, amikor en nem akarom :D
2012. jún. 16. 09:55
 4/14 anonim ***** válasza:
Értelek, azonban a súlyzó nem csak izmosításra használható. Ha utánaolvasol a metabolikus súlyzózásnak, világossá válhat számodra is, hogy miként.
2012. jún. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Elolvastam egy leirast rola, erdekes. Tobbfelet sportoltam eletemben, 2x kezdtem el konditerembe jarni, es a legkisebb sulyoktol is elkezdtem izmosodni mint valami pasi, annyira gusztustalan volt, hogy gondolom ezert vannak a felelmeim. Pedig volt edzom. Mindenesetre korulnezek mennyiert vannak ilyen gepek errefele :-) Bar ugy nem vagyok kover vagy ilyesmi, bar par kilotol az ember mindig szivesen megszabadul.
2012. jún. 16. 11:38
 6/14 anonim ***** válasza:
Nagyon, de nagyon erősen kétlem, hogy valóban annyira nagyon izmosodtál volna. A női szervezet erre képtelen. Tehát pusztán tényszerűen, minden rosszindulat nélkül megállapíthatom, hogy vagy nagyon torzan látod önmagad, vagy hormonzavaros vagy.
2012. jún. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Az elso nem kizart, mert ugye amikor elkezdtem a celom az volt h vekonyabb legyen, ne pedig izmosabb, amikor pedig elkezdtem izmosodni nyilvan kiborultam, hiszen nem az volt a kituzott cel. Most egeszen meg vagyok elegedve magammal, de mindig vannak uj celjaim :-)
2012. jún. 16. 13:00
 8/14 anonim ***** válasza:
Értem. Remélem nem vetted rossz néven a megjegyzésem. Ha bántónak találtad, elnézést kérek érte! Csak alapvetően nem tetszik a mai trend, vagyis az, hogy igen sok nő úgy gondolja, nádszálvékonyan a legszebb, holott a férfipopuláció nagyobb része ízlésének egyáltalán nem ez felel meg. Szerintem az az izomtömeg, amit kemény erőedzéssel, természetes módon egy nő szerezhet, csakis vonzó lehet. De persze ez csak az én véleményem.
2012. jún. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Remélem igazad van. :-))
2012. jún. 16. 16:22
 10/14 anonim ***** válasza:
Természetesen emberként nagyon is tévedhetek, de elhiheted, ebben biztos nem. :)
2012. jún. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!