Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék, hogyan?...

Fogyni szeretnék, hogyan? (lejjebb)

Figyelt kérdés
16éves, 2méter magas, 85KG, kosárlabdázó vagyok, egy éve kezdtem a sportot. Most nyáron haverral belekezdtünk a súlyzós edzésbe. Régen elég kövérecske voltam, így a hasamon stria keletkezett, elől és a csípőmnél, a hasambol megmaradt egy "úszigumi" amire tanácsokat szeretnék kérni hogy hogy adjam le, mit tegyek, miket egyek? Tényleg csak ennyi lenne, mert eléggé vékony vagyok, csak a hasamon maradt felesleg. A felülés segít? Tudom hogy nem mert az nem zsíroldó hanem izomnövelő. És ez nagy tévhit manapság, mert azt hiszik felülés megold mindent. Nagyon nehéz lefogyni magamfajtának?
2009. júl. 5. 00:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Lassú kocogás, biciklizés. Ezek a sportok szénhidrátot és zsírt égetnek.

Soha ne zabálj, egyél több fehérjét, a zsírt felejtsd el. Igyál sokat, ne valami szemetet, hanem vizet. 3 óránként kajálj, sosem sokat. Azokon a napokon, amikor nem kosarazol járj el kocogni, biciklizni, úszni, mittudomén.


Arra ügyelj, hogy a kosár egy olyan sport, ahol az izmaid megkövetelik a sok szénhidrátot és a fehérjét, hogy működjenek. Szóval nehogy éhesen menj ki a pályára és összeess, vagy emiatt rosszul teljesíts.

2009. júl. 5. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azért az durva hogy 2 méteres magassághoz 85 kg-val még van úszógumid, valahogy nem akarom elhinni... :) Amúgy egyetértek az előzővel, sok aerob kell meg jó kaja.
2009. júl. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!