Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha ilyen a hasam (kép lent)...

Ha ilyen a hasam (kép lent) és megcsinálok egy 3napos diátát amivel 2kg lehet fogyni akk a hasam is lejjebb megy egy kicsit?

Figyelt kérdés

[link]

lécci ne cikizzetek ki! köszi


2010. jún. 2. 14:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nemhiszem hogy 3 nap alatt történik valami, egyébként is legkésőbb kezdesz el fogyni a hasról fenékről ahol a legtöbb zsír szokott lenni
2010. jún. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszi:(
2010. jún. 2. 14:36
 3/11 anonim ***** válasza:
2010. jún. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
inkább hasizom erősítő gyakorlatokat csinálj, 3 napos diétával lehet, hogy lemegy de csak bizonyos időre, 2-3 napra, utána ugyanúgy visszamegy.
2010. jún. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

köszike!

a linket is köszi bár már láttam több kérdésnél, de nekem arranicsn idöm h igy beosztva fussak, olyankor futok amikor van idöm ált este, de nem minden nap:( sajna

2010. jún. 2. 15:07
 6/11 anonim ***** válasza:
Futni elég minden másnap fél órát. Nem javaslom a diétát, mivel a gyors diéták alatt főleg vizet és izmot veszít az ember. Aztán amikor abbahagyod, visszajön zsírban. Figyelj inkább az étkezésre, kevés liszt és cukor, sok zöldség, rendszeres testmozgás.
2010. jún. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egyébként meg nem is nagy a hasad.
2010. jún. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
szia,érdekelne ez a 3 napos diéta.leírnád nekem?vagy linkelnél??és ha túl vagy már rajta,akkor milyen változást értél el vele??előre is köszi a segítséget
2010. jún. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
[link] lehet hogy csak anyum csinálja meg ,mert nekem kevésnek tünik a kajaXD de majd leirom:P csak olvasd is el 3 nap mulva:D
2010. jún. 2. 19:27
 10/11 anonim ***** válasza:
komolyan mondom nem értelek ez hol nagy????????? Szerintem tökéletes, de TE TUDOD!!!!!!!!
2010. jún. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!