Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Arra vagyok kiváncsi, hogy...

Arra vagyok kiváncsi, hogy hány hónap kondizás szükséges arra hogy emeljek 70kg-ot? (szabályosan növelni a szúlyokat)

Figyelt kérdés

A kétkezesre értem a 70-ot, egykezes súlyzót ha 15kg emelek már akkor meglátszik a hatása?

A kondizás kezdetén kétkezes súlyóval 15kg emeltem,egykezessel 7kg, kinyomással meg 10kg... Várom a válaszokat :) 18F/ 175cm/64kg


2012. jún. 16. 11:42
 1/4 dirtboy ***** válasza:

mi az hogy emeljek?

egy konkrét gyakorlat nevet kéne írni,ebből nem derül ki 100%osan hogy mire is gondolsz.


egyébként meg egyénfüggő,nem lehet meg határozni az idejét.

2012. jún. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Így van. Melyik gyakorlatra gondolsz? Egyébként genetika, étrend, edzés-pihenés függő.
2012. jún. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Már megint te? Egyszer már megmondtuk, hogy nincs olyan, hogy "x kilót emelek és meglátszik a hatása", meg nem lehet megmondani, hogy mikor "emelsz" 70 kilót, meg úgy unblokk nincs is értelme az egésznek.


Kicsit lassú a felfogásod.

2012. jún. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Helyettesítsd be az adataid az Univerzális Erőnövekedés Egyenletébe. Várj megszívtad nincs is ilyen egyenlet.
2012. jún. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!