Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Étrend? Jó lesz így?

Étrend? Jó lesz így?

Figyelt kérdés
Reggel whey protein force+zab, edzés után whey protein force+ supercarb fast. napközben csirke-rizs-zöldségek, este pedig túró. Esetleg bcaa és glutamin amit betennék mit gondoltok? Ja és multi pro és vitabolic közül valamelyik , ezt még nem döntöttem el. 16/F 70kg
2012. jún. 16. 16:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen ez így tokéletes! MultiPro-t már használtam annyi hátránya van hogy 1-2 tabletta elég gyorsan megromlik szóval ne tárazz be belőle tobb dobozzal:)
2012. jún. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Öszvisz amúgy 180g protein és 350g ch lesz. Mellé ez a leosztás: hétfő mell-bicepsz, kedd kedd hát-vádli, csütörtök váll-tricepsz-csuklya, péntek comb-vádli, has meg mindig. Bemelegítéssel,nyújtással,mindennel. Szerintetek, lévén tömegnövelni fogok ha futás nem is, de valami aerob eszés mehet? Ha igen mennyi, hányszor? És napi 10 óra alvás is lesz terveim szerint!!
2012. jún. 16. 16:34
 3/7 A kérdező kommentje:
Szóval kérdésem a bcaa,glutamin és az aerob edzés! Ja meg h vitabolic avagy multi pro?
2012. jún. 16. 16:35
 4/7 anonim ***** válasza:

3x 15-20perc vérserkentő edzés mehet intervallumos futás,biciklízés


Mondjuk én H,SZ,P,Sz napokra osztanám úgy konyebb lenne.

2012. jún. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 dirtboy ***** válasza:
egyértelmű hogy multi pro,nem is értem kb. olyan a multi pro meg vitabolic mint egy ferrari meg egy mazda.
2012. jún. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor a Monster 100 egy SSC ultimate aero:D
2012. jún. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 dirtboy ***** válasza:
egyik sem,Lamborghini gallardo LP560-4 superlagerra /zöld/ és jumbo pak mert abban is van zöld
2012. jún. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!