Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 25 éves,175 cm és 75 kg srác...

25 éves,175 cm és 75 kg srác vagyok. Szeretném elkezdeni az edzést úgy hogy izmot nem szeretnék növelni leginkább csak szálkásítani akarok. Ez a fajta étrend összeállítás jó lesz nekem?

Figyelt kérdés

[link] Builder.hu/kaloria. Htm4? etekid=121&act=mutat&min.

És minden második napon minden izomra gyúrnék. Kézi súlyzókkal dolgoznék 2-3 kg-os súlyzó van itthon. Ez így jó lenne?


2012. márc. 15. 08:49
 1/5 A kérdező kommentje:
2012. márc. 15. 08:50
 2/5 anonim válasza:

Ahhoz, hogy szálkásíthass, valamennyi tömeget muszáj növelned. Hiszen lehet, hogy mondjuk kicsit zsírosabb vagy, vastagok a karjaid, de izom meg szinte semmi sincs alatta. Ezért kell előbb izmot növelni, aztán szálkásítani.

Szerintem minden izomra nem tudsz gyúrni kétnaponta, mert az rengeteg. Én a helyedben így csinálnám, hogy mondjuk egyik nap mell-bicepsz-váll, másik nap hát-tricepsz-has...

A 2-3 kilót is keveslem, szerintem még egy bicepsz gyakorlathoz is simán mehet 5 kilós súlyzó a szálkásításhoz. (Párom 176 centi magas, és 9 kilóval szálkásít bicepszen.) 21/N

2012. márc. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi. de amúgy az étrend amit linkeltem az megfelelő lenne?
2012. márc. 15. 09:03
 4/5 anonim ***** válasza:
az alapproblémád, hogy rossz a kategória...
2012. márc. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Az étrendben nem tudok nyilatkozni, én nem venném szentírásnak. Ennyi a lényeg: edzés előtt szénhidrátot kell bevinni a szervezetbe (tésztás ételek, kenyérfélék, péksütemények), edzés után pedig fehérjét némi zöldséggel, gyümölccsel. Törekedj a sok víz fogyasztására, és a kellő ásványianyag utánpótlásra (egyél sok gyümit, zöldséget, edzéstől többet izzadsz, kell a só is, sózhatsz picivel jobban.) Ha fogyni is akarsz, akkor este hat után ne, vagy csak nagyon keveset egyél, és akkor is inkább gyümölcsöt, zöldséget, esetleg egy natúr joghurtot, vagy pár szelet pulykasonkát, vagy esetleg egy darabka sajtot.

Én azért nem vagyok ezeknek az étrendeknek a híve, mert vagy az asszonykádnak okoz plusz főzési mizériát, vagy állandóan főzicskézhetsz magadra külön, ami felesleges.

2012. márc. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!