Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Most vettem egy VSR-10 et,...

Most vettem egy VSR-10 et, nagyon jo de akad a tár, csak akkor tudom kivenni ha segitek neki pl egy késsel vagy vmivel. Mit csinaljak, a tár a rsoz vagy vmin álitani kell?

Figyelt kérdés

2012. jún. 16. 16:51
 1/3 anonim válasza:
nekem is volt ilyen.Béna fajta tárja van amikor be teszed a fegyverbe a tárat kiesik belőle két golyo és amikor ki akarod venni a tárat akkor a golyó miatt nem lehet ki venni mert megakad a tár mellet.
2012. jún. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
BB nélkül se tudom kivenni :/
2012. jún. 18. 21:17
 3/3 anonim válasza:

Helló

Én még nem vettem,de akarok. Neten olvastam, hogy milyen vélemények vannak róla. Ott is feltedte valaki ezt a kérdést. Ott azt válaszolták, hogy az elejéből, és a hátuljából le kell csiszolni fél-fél milit. Én ezt csak olvastam, de ha gondolod megpróbálod. Nem tudok semmitse garantálni.

2012. jún. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!