Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Honan tudhatom, hogy jó-e a...

Honan tudhatom, hogy jó-e a genetikám vagy nem?

Figyelt kérdés
2012. jún. 16. 21:28
 1/5 dirtboy ***** válasza:
elkezdesz naturban edzeni /semmi szteroid/ és ha háromnegyed vagy egy év múlva is fejlődsz mint a bolondgomba /nem zsírban hanem izomban/ akkor elég jó a genetikád.
2012. jún. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
értem,még mindig nem tudom h jo-e az enyém,3éve edzek,abból 1év az intenziv,azt tudom hogy március-ban volt 40es karom,most 43:Dez lassú,közepes,vagy jó fejlődés ?
2012. jún. 16. 21:47
 3/5 anonim ***** válasza:
nem meghatározható. száraz vagy, vagy zsíros/vizes? mellbőség, combkerület, hát szélesség, vállszélesség, testösszetétel, vádli, stb? mennyivel nőtt, milyen mértékben változott? ilyeneket kell nézni meg még 1 csomó más dlgot ami nem jut eszembe
2012. jún. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igazából szerintem száraz,ektomorfként kezdtem,tehát nem vagyok még mindig valami zsíros:Dcomb 60,vállkerület 130,mell 115,ennyit tudok most így fejből,az a nagy dilemmam,hogy ha épp edzésben vagyok akkor szépen tudok nagyon kinézni,de gyorsan visszaesek ha nem tartom fenn 1hét nem edzés is látszik már(legalábbis én látom az tuti)
2012. jún. 16. 21:56
 5/5 A kérdező kommentje:
mondjuk a 130 vállhoz van 81cm derekam amivel elégedett vagyok:D
2012. jún. 16. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!