Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Elértem a genetikai határaim?...

Elértem a genetikai határaim? Honnan tudhatom?

Figyelt kérdés
3és fél éve edzek nagyon keményen,17kilót szedtem fel(testalkatra extrém ektomorf voltam)karban 10cmet mellben 30cmet,és azt szeretném tudni hogy honnan tudhatom hogy elértem-e?már elég lassan fejlődők,sőt alig.illetve lehetésges lenne-e még felszednem valamennyit?
2012. máj. 12. 10:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha még fejlődsz, akkor hol itt a probléma?
2012. máj. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát az hogy már inkább nem mint igen!
2012. máj. 12. 11:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt mondják hogy 10évig lazán lehet fejlődni, persze van aki már 5év után sem tud, emeld a fehérje és szénhidrát bevitelt csinálj kreatin kúrát, mást nem tudok javasolni, ha meg már elszántad magad és koxolni akarsz(mert tudom hogy azt akarod ;) ) akkor csak óvatosan
2012. máj. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
creatint kb február óta folyamatosan fogyasztok,néha természetesen tartottam kiseb szünetet hogy ne szokjak ghozzá
2012. máj. 12. 11:18
 5/6 A kérdező kommentje:
ez meg hogy kokszolni akarok olyan hogy igenis meg nemis.Ha tudnám hogy még fejlődhetek nem akarnék,csak én többet akarok elérni nem elég ez az izomzat ami most van.
2012. máj. 12. 11:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne kokszolj. Az az élsportolóknak való. Csináld tovább kitartóan és a fejlődés nem fog elmaradni!
2012. máj. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!