Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fitness DVD-k megfelelnek...

Fitness DVD-k megfelelnek erre a célra (a többi lent)?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, 180cm, 75 kiló, férfi. Nem szeretnék fogyni inkább picit hízni, de szeretnék kisportoltabb szálkásabb alakot (minimális pocakot eltüntetni, kicsit nagyobb szép izmokat, jobb állóképességet), átalakítani magam egy kicsit hogy elégedettebb lehessek magammal. Haverom konditerembe jár, mellé étrendkiegészítőt szed és bitang jól néz ki, de nekem erre nincs pénzem és lehetőségem. Elérhetem a kívánt külsőt otthoni kemény fitness edzésekkel? Kell diétáznom mellé? Mire számíthatok ha belevágok? Köszönöm a segítséget :)

2012. jún. 21. 06:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Ott kezdődik a gond, hogy naturálban nem lehet egyszerre izmot növelni és fogyni hasból, mivel két teljesen más energetikai folyamatról beszélünk. A zsírleadáshoz kalóriadeficit kell, amit szálkásító diétával érhetsz el és célszerű kiegészíteni az otthoni erősítő edzéseket is aerob edzésekkel, pl, kocogás, bicaj. Az izomnöveléshez pedig tömegnövelő étrend kell és lehetőleg nagy súlyos edzés. Eközben nem tudsz hasból fogyni, azaz zsírt leadni a kalória pluszt jelentő étrend miatt. Tehát el kellene dönteni mi legyen előbb. Szerintem növelj egy kis izomtömeget ennek megfelelő étrenddel és később le tudod szálkásítani magad, ha megvan a kellő izommennyiség.

Szerintem végezz fegyencedzést, amivel el tudsz érni egy megfelelő formát és erős is leszel. Vagy kiegészítheted otthoni súlyzós edzéssel.

Ehhez menjen napi 2-2,5g*testtömegkg fehérje és 5-6g*testtömegkg szénhidrát, hogy legyen miből izmot építeni.

2012. jún. 21. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!