Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek mit sportoljak?

Szerintetek mit sportoljak?

Figyelt kérdés
2012. jún. 21. 13:59
 1/9 anonim ***** válasza:
ússz.
2012. jún. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szorfolj,massz hegyet vagy sakkozz....


HKHV:D


Legalabb annyi infot adhatnal hogy milyen nemu vagy kb mi erdekel mennyi penzed van ra stb...

2012. jún. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Amúgy 11 éves lány vagyok.
2012. jún. 21. 14:08
 4/9 anonim ***** válasza:
Görkori vagy bicikli. Vagy rsg-zz.
2012. jún. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi az úszás jó ötlet.
2012. jún. 22. 14:06
 6/9 anonim ***** válasza:
kosárlabdázz
2012. jún. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
kézilabda
2012. júl. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 aikiboxer ***** válasza:

Azt még leírhatnád, nagyvárosban élsz-e és milyen lehetőségek vannak a közelben.


11 évesen a teljesítménysportokhoz már egy kicsit idős vagy. Úgy hiszem, az úszást 6 évesen kell elkezdeni. Ha eddig nem sportoltál rendszeresen, az úszást amúgy is unni fogod.


Gondolj arra, mi az, amit hosszú távon is csinálni fogsz tudni és akarni... amit nem unsz meg 5-10 év alatt sem. Rövid ideig semmit nem érdemes elkezdeni.


Attól is függ, hogy szemüveges vagy-e (mert 3 dioptria fölött kizárnak a labdajátékokból és a küzdősportokból).


Tehát 11 évesen szerintem:

- ha szeretsz futni, jó a hosszútávú futás, tájfutás

- nagyon jók a csapatjátékok: röplabda, kézilabda, foci... A női foci nagyon megy mostanában...

- küzdősportok: karate, judo, boksz, még pont időben vagy ezekhez

2012. júl. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyvárosban lakok igen és 3 éves koromtól jártam úszni egészen 9 éves koromig versenyszerűen de nagyon begyulladt a fülem szinte vérzett kórházba kerültem és elment a kedvem az úszástól.
2012. júl. 16. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!