Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mire figyeljek az ételeknél,...

Mire figyeljek az ételeknél, ha szeretnék kicsit fogyni?

Figyelt kérdés
Milyen összetevők legyenek benne , és mik ne ? )fehérje , zsír , stb )

2012. jún. 21. 19:44
1 2
 1/11 dirtboy ***** válasza:

nézz egy szálkásító étrendet és azt alkalmazd.

találsz a bodybuilder.hun

2012. jún. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

sok feherje 3g/tskg keves ch 1,5-2g/tsk

keves zsir csak novenyi

2012. jún. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A diéta alapja a SZILÁRD ÉTKEZÉSED!!!-en múlik legnagyobb részben.


1./ protein 2-2,5g/testsúly kg és 1-1,6g szénhidrát/testsúly kg.

2./ Nyers, párolt zöldségek minden mennyiségben.

3./ Sajnos gyümölcsök ez esetben részben no!! Sok bennük a szénhidrát. 1 alma főétkezéskor.

4./ Szénhidrát esetén aránylag a jobb szénhidrátoknál maradni, mint puffasztott rozs, rizs, zabpehely.

5./ Napi 3 liter ásványvíz, tea, gyümölcstea.

6./ Esszenciális zsírsavak. (például Stillmass MCT olajpor), lenmagolja, oliva.



Ajánlatos napi többszöri (5) étkezés. Keveset, sokszor, hogy folyamatosan, nem megterhelve az emésztésed. Soványhúsok, nyers, vagy párolt zöldségekkel, esetleg savanyított tejtermékek.


Protein esetében érdemes olyan proteint választani ami széhidrát, és zsírmentes, vagy megközelítőleg az. Szóba jöhet HiTech Whey C6

--------

2012. jún. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 ketrinkee válasza:
szija.....en is le szeretnek fogyni es jartam futni... csinaltam hastornakat...es...fogytam tole 2 kilot 2 het alat.......nem nagyon tornazgadtam igy csak minden masodik nap...el mentem futni le futam 3 kilo metert mindegyik masodiknap es hastornabol csinaltam 80 vanat.......most vagyok en 54 kilo adig voltam 55 56 es le tudtam fogyni 2 kilot ha valaki tud egyjo fogyokura modszert az irjon
2012. jún. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 dirtboy ***** válasza:

ketrinkee

te nem a hastornától fogytál hanem a futástól.


hogy mit kell csinálnod már le írta Guarana,az étkezésednek azoknak kell megfelelni és mellette heti 3-4x vagy aerob vagy intervallum edzés.

aerob 40-50perc alkalmanként,intervallum pedig 20 perc.

ezt csináld

2012. jún. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

kertinke


# 3/5 tegnapelőtt 21:25

ez a hozzászóló nagyon részletesen megírta

2012. jún. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 ketrinkee válasza:
kosz a tanacsot dirtboy nagyon hasznos az en szamomra szerinted le fogyak ha 55 kg vagyok ? es magasagilag egesz alacsony vagyok ojan 155 ...szerinted fogyak meg ?
2012. jún. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 dirtboy ***** válasza:
kép nélkül nehéz lenne megmondani,az izom/zsír aránytól is függ nem egészen elég csak magasság és testsúly,testzsír% is kellene vagy kép.
2012. jún. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 ketrinkee válasza:
hat dirtboy ojan 55 kg vagyok es 155 magas....le szeretnek fogyni e nyaron de nem tudom mit kezdjek...futam csinaltam hastornakat esle fogytam 2 kilot... it a kepem file:///C:/Documents%20and%20Settings/XP4ever/Asztal/TAAZ-makeover826.jpg.jpg szerinted fogyak ??
2012. jún. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 ketrinkee válasza:
ot a link dirtyboj masold be es bileszd be..
2012. jún. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!