Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehet valami különbség aközött...

Lehet valami különbség aközött hogy reggeli után vagy este lefekvés előtt gyúrok?

Figyelt kérdés

2012. jún. 23. 10:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez egyéni, hogy kinek, hogy jó, de kaja után 1-1,5 óráig ne eddz. Esti edzés után pedig ugyanúgy fontos a tápanyag-visszatöltés, fehérje+ch.

Nekem jobban megy a délutáni edzés, mivel jobban be vannak az izmok töltődve glikogénnel.

2012. jún. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Cristian1997 ***** válasza:
Én is inkább a délutáni edzés mellett vagyok.Ha este edzenék, én nagyon bepörögnék, és nem bírnék elaludni.Amúgy szerintem semmi különbség mindenkinek más napszak fekszik a legjobban.
2012. jún. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Lefekvés előtt úgy 2-3 órával nem érdemes edzeni, mert felpörögsz tőle és nehezebben alszol el, és nem is tudsz olyan pihentetően aludni, holott a regenerációhoz ez nagyon fontos. Tehát ha e kettő közül kell választani, akkor inkább reggeli után.

Amúgy valóban, egyénfüggő, kinek mi a jó, de ez leginkább a napirendedtől függ, hogy alkalmas neked. Viszont ha reggeli után edzel, akkor utána is egyél még valamit, vagy legalább egy fehérjés-szénhidrátos turmixot dobj be!

2012. jún. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szerintem az esti edzés a legjobb edzés után eszel lefürdöl és mész aludni ez azért jó mert kipihenteted az izmaidat és hagyod őket regenerálódni.
2012. jún. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Na persze ha eltelik úgy 2 óra az edzés vége és a lefekvés között, jó az esti edzés. Csak akkor enni is utána kell.
2012. jún. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ
2012. júl. 1. 18:57
 7/7 anonim ***** válasza:
a reggeli edzés előtt kelsz , az esti edzés után fekszel....
2012. júl. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!