Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » S. O. S Mi lehet a gond?

S. O. S Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Az van hogy 1 hete el kezdtem edzeni ( Lelki ismeretesen ) És elég eres volt a kezem, alkarom És most meg be vannak sűjedve az ereim !!! Nem iszok eleget ? napi 1 2 litert meg iszom ! 15 éves vagyok ! Orvos ? :// Valaki akinek volt már hasonló vall dolga az írjon köszönöm előre is :))
2012. jún. 23. 11:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Ilyen nyári melegben napi 1-2 liter víz az kevés. LEGALÁBB 3 liter kell.


Amúgy meg nem igazán lehet kideríteni, hogy mi is a problémád. Kifejtenéd kicsit bővebben?


Elnézést, hogy ezzel piszkállak, nem szokásom rossz helyesírás miatt szólni, de a tiéd már tényleg kriminális, légyszíves kicsit fejleszteni rajta! Ennyivel illik megtisztelni a saját anyanyelved.

2012. jún. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Úgy értem hogy amikor le felé tartom tehát normálisan van a kezem kint vannak az erek ! De mikor fel mutatok az égre ak be húzódnak és árkok keletkeznek ! de mikor visza emngedem elő jőnek ! Amugy diszgráfia ! Járok tanárhoz ! de nem ez a lényeg hanem hogy mi a f@sz történt a kezemel :// ? szerinted el menyek orvoshoz ?
2012. jún. 24. 08:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Ilyen jelenségről én még életemben nem is hallottam. Nézd, ha aggódsz miatta, akkor nézesd meg orvossal, már csak azért is, hogy megnyugtasson.
2012. jún. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!