Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valóban elegendő 3-4 gyakorlat...

Valóban elegendő 3-4 gyakorlat ilyen alacsony ismétlésszámon is?

Figyelt kérdés

[link]


Mennyire lehet hatásos mert ugyebár thornak volt személy eddző bő kaja meg ilyenek szal átlag embernek is jó lehet?


2012. jún. 24. 15:56
 1/7 VicToooR x GB ***** válasza:
nézd azt, hogy ennek a színésznek ki kellett gyúrnia magát szóval biztos nagyon nagy súlyokkal csinált keveset :)
2012. jún. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hemsworth meglehetősen vézna volt előtte, tehát működhet másnak is. Igen, az az edzésprogram nagyon jó.
2012. jún. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 dirtboy ***** válasza:

van akiknek elég igen,nem mindenkinek ugyan az jön be,ezért nem is érdemes így hírességeknek vagy testépítőknek az edzéstervét végezni.

kell egy kezdő edzésterv aztán figyelni magunkat hogy mi az ami beválik és mi az ami nem nem pedig mások edzéstervét erőltetni aztán meg lesni hogy miért nincs fejlődés rendesen.

ez a kitapasztalás persze hosszú idő,nem csak pár hét de hát nem kell sietni sehová.


mellesleg én nem nagyon hiszek abban hogy a filmsztárok natúrként edzenek.

a több milliós filmszerepért biztos be vállnak egy kis okosságot.

ha nekem fizetnének annyit mint nekik egy szerepért én is szteroidhoz nyúlnék.

a filmeseknek nem nehéz eredetit szerezni.

2012. jún. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Zakathol ***** válasza:
Az a 8 hét kicsit gyanús... :D
2012. jún. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A másik pedig, hogy ha milliókat kapnál az izmaidért, te is szupermotivált lennél és hajtanál, mint az igásló, és nekik nem kell semmi mást csinálni mellette, a kaja+edzés+regeneráció a lehető legjobb náluk, neked meg ott van az iskola/munka, kevésbé jó kaja, és nem segít naphosszat egy a világ legjobb személyi edzői közül. Tehát az egészen más világ. De alapvetően az edzésprogram persze működik, de nem 12 hét alatt.
2012. jún. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
jaja ez mind igaz végülis
2012. jún. 24. 21:39
 7/7 anonim ***** válasza:

100%-ig egyetértek dirtboy válaszával, önmegfigyelés a leghatékonyabb módja a fejlődésnek. A csodaedzéstervekben nem hiszek, mindenkinél más működik, és nagyon sok idő, míg az ember kitapasztalja, mi neki a frankó - ettől függetlenül nem egy rossz program ez.

8 hét az erős, nekem naturálként évekbe tellett, hogy összehozzak egy Hemsworth-éhez hasonló (kicsit definiáltabb) fizikumot, és ezidáig a 4-5 napos osztott edzésterv vált be leginkább, átlagosan 15-8 közötti ismétlésszámmal.

2012. jún. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!