Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kockás hasat és erősebb...

Kockás hasat és erősebb izomzatot lánynak mennyi időbe telik elérni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy 162 cm magas és 52 kg vagyok.Nos én szeretném elérni a kockahasat és szeretnék megizmosodni. Milyen gyakorlatok vannak erre vagy mit kellene tennem a cél érdekében?Futni naponta 1 órát pl?Még mit kell csinálni?Egy nyár alatt lehetséges elérni ezt?

2012. jún. 17. 00:13
 1/4 anonim ***** válasza:

kb így-

[link]

2012. jún. 17. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Rubint Réka "tornázz" (bocsi nem tudtam jobban megfogalmazni) :D
2012. jún. 17. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Itt kezdjed: [link]
2012. jún. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én futok heti 2*, illetve minden nap rubint rékázok meg norbizok. A norbit most kezdtem el, mert nem bírom rékának a comberősítését, majd belepusztulok, norbinak viszont vannak olyan tornái amik ilyen ugrabugrák és a combot is erősítik, így nekem az az ideális. Már csak azért is mert a heti 2 futás nem elég, és legyen valami más kardio is.


Igazából nem tudom, hogy egy nyár elég e rá. Nekem most 3 hónapom van a nyaralásunkig, addig akarok csinosodni, de utána sem akarom abbahagyni. Volt osztálytársam egy nyár alatt változott nagyon sokat, csak azzal hogy futott meg rékázott. Tényleg nagyon megizmosodott és nagyon csinos lett, szóval kellő akarattal biztosan teljesíthető.


Egyébként annyi a lényeg, hogy elvileg nem szabadna minden nap tornázni, mert hozzászokik az izomzatod és utána nem lesz hatékony. Én viszont heti egyszer pihenek csak, és nem mindig ugyanazokat a tornákat csinálom meg, hanem váltogatom.


Ja és persze az sem árt, ha visszafogod a szénhidrátot, mert hiába tornázol, ha mellette eszed a kenyeret, tésztákat, csokit. Persze lehet, én sem fogyozóm kifejezetten, de azért visszább vettem ezekből.


Sok sikert hozzá! :)

2012. jún. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!