Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzéshez használt tömegnövelők...

Edzéshez használt tömegnövelők, porok" szavatossága nincs feltüntetve a dobozon, ezek romlandóak?

Figyelt kérdés
Edzéshez használt tömegnövelő, vagy por nem tudom hogy nevezzem, nos nekem van egy kilós kiszerelésben (Soy Protein kakaós izesitésben, Márkanév Proform. Régebben vettem kb 2 éve, fellet bontva de nem lett használva.. A dobozon semmi szavatossági idő nincs, nincs feltüntetve, arra lennék kiváncsi hogy ezek a porok meg tudnak romlani? 2 éves kb 1 x volt belőle keverve.. Még annó én vettem eggyik havernak de kiderült hogy ő mást használ stb.. Most én is elkeztem a testépitést és elővettem de nem nagyon tudom hogy most nem e romlott vagy valami ilyesmi:) nem értek hozzá.
2012. jún. 25. 10:25
 1/4 dirtboy ***** válasza:

ha nem csomós,olyan por mint amikor megvetted akkor jó lesz,egyébként meg kóstold meg

vízzel fogyaszd.

2012. jún. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hűvös, száraz helyen volt? A probléma hogy necces a dolog, mert pont 2 év általában a szavatossági idő.
2012. jún. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ugyan olyan mint mikor megvettem, nem csomósodott össze, illata is maradt a csokis, Végülis tekerhetős teteje van szal nem kapott az nedvességet, szekrénybe volt tárolva, csak annyi hogy a tekerős kupak alatt volt egy ilyen boritás még és az lett letépve, az a fóliás burkolás, a tekerhető kupak alatt.
2012. jún. 25. 10:41
 4/4 anonim ***** válasza:
lejáratuk után még fél évig fogyaszthatók ( vagy lehet 1 évig) kivéve a tojásfehérjék, azokkal vigyázni kell :)
2012. jún. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!