Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A Pilates férfiaknak is való...

A Pilates férfiaknak is való vagy inkább csak nőknek?

Figyelt kérdés
2012. jún. 28. 00:05
 1/10 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem leginkább senkinek, én nem tekintem elég komoly sportnak ahhoz, hogy ajánljam bárkinek is.
2012. jún. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

[link]

Miért ne? Főleg ha érdekel. Én csak kiegészítő sportként űzöm, de szerintem hatásos (főleg, hogy olyan izmokat is megmozgat amiről nem is tudtam, hogy létezik :) )

2012. jún. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 izzó galagonya ***** válasza:
Nem látok benne semmit, ami miatt ne lenne való férfiaknak.
2012. jún. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én is kiegészítő sportként néztem ki magamnak, mellette úszok, futok, kerékpározok. Csak gondoltam, hogy kellene egyfajta lazító sport is, amit az edzéseim szünetében csinálok, hogy könnyed is legyen, de érjen is valamit. :)
2012. jún. 28. 15:39
 5/10 anonim ***** válasza:

bármilyen nemű gerincproblémával küzdő ember végezheti.

nem kötött nemhez a gerinctorna.

2012. jún. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
speedfitness edzéseket tartok, az óráimon is végzünk pilatest, hímneműekkel is. sok férfinak szokása leszólni, hogy "áh, nem komoly sport az..." majd 20 perc elteltével könyörögnek, hogy legyen vége. (: nehéz gyakorlatokból áll, gyakran évek óta sportoló, atletikus alkatú emberek is megküzdenek vele. például fekvőtámaszban kart vagy lábat emelni, oldaltámaszban tartani a tested, elemelni a felül lévő lábad... hiába statikus jellegű, igen nagy izomerőt igényel, szépen megformáz. mindenkinek csak ajánlani tudom. és ha valaki kételkedik, vagy negatív véleménnyel van, mutass neki néhány pilates-elemet ;)
2012. júl. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%
stomp dániel, mert fingod nincs róla. tán ki kéne próbálni. az egy dolog, hogy kívülről úgy tűnik, hogy nem csinálsz semmit, meg nem izzadsz meg benne, attól még ott keményen dolgozol.anno nálunk callaneticsen, ami hasonló, volt ez, hogy bejöttek a fiúk, hogy á, ez könnyű női sport, kell az aláírás, aztán nem bírtak kimenni utána az ajtón.
2012. júl. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
48%
Ezt elhiszem, azonban épp ez a csapda. Sok sport a fárasztó voltával hiteti el, hogy hatásos. Igen, könnyen lehet, hogy elmennék egy ilyen edzésre, és alig tudnék utána lábra állni. Az viszont biztos, hogy komoly izom- és erőnövekedést nem biztosítana számomra, ahogy másnak sem. Az emberi test egészen másképp működik.
2012. júl. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%
istenem, de buta vagy. képzeld, a különböző sportok, különböző dolgokra vannak, nahát. pl. pilatesszel feszesedni fogsz, erősödni, egyébként izmosodni dehogynem, csak nem kidudorodnak az izmok. mint ahogy képzeld, úszással se lesznek szép nagy izmaid, meg a futópadon se. meglepő, mi?
2012. júl. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kérlek, fogd vissza magad! Én sem sértegettem senkit, nem tettem senkire megjegyzést!

Ha már izomról beszélünk, kétféle edzésmód van: Ami építi és ami nem. Nincs olyan, hogy "építi, csak máshogy, mert ettől nem dudorodik ki". Vagy építi, vagy nem.

2012. júl. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!