Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Izomlázra rá lehet edzeni?...

Izomlázra rá lehet edzeni? Például ha a bicepszembe vagy hasamba van izomláz akkor érdemes rágyúrni megint vagy várjak míg elmúlik?

Figyelt kérdés

2012. jún. 28. 12:20
 1/5 anonim ***** válasza:
rá lehet edzeni, sőt, attól el is fog múlni.
2012. jún. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez egy egész tudományt megosztó kérdés, nem fogsz rá egyértelmű választ kapni, így a legjobb, ha azt csinálsz, amit akarsz.
2012. jún. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 dirtboy ***** válasza:
én várnék még elmúlik de nekem az izom méretének a növelése a cél,nem tudom neked mi.
2012. jún. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az izomláz válasz a szokatlan terhelésre,ezt hagyni kell amíg el nem múlik,legközelebb már nem vagy kevésbé lesz izomlázad.
2012. jún. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Zakathol ***** válasza:

Sosem értettem, hogy milyen logika alapján következik az, hogy egy végső soron fájdalmat/gyulladt állapotot előidéző edzés után vajon miért lenne "gyógyító" hatású egy ugyanolyan edzés...


Ha valami fájdalmat okoz, akkor az nyilván nem "hasznos". Én ezt így gondolom, és biztos ami biztos alapon nem szoktam izomlázra edzeni. A pihenés biztos nem árt, ellenben a rádolgozásról ezt nem tudjuk biztosan.

2012. jún. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!