Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítés : Zöld tea mi...

The viper kérdése:

Testépítés : Zöld tea mi mindenre jó? Tömegnővelő időszakban lehet inni?

Figyelt kérdés
azért kérdem mert most akarok venni ( ON. Amino Energy ) és ebben van zöld tea kivonat és koffein..
2012. jún. 28. 19:41
 1/3 anonim ***** válasza:
A zöld tea finom, bár nem egy earl grey. A kivonatának viszont nem sok értelmét látom.
2012. jún. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 izzó galagonya ***** válasza:

A testépítés részét nem tudom, de a lovag jól beszél, idd az igazi teát :) Én durván teafüggő voltam, aztán amikor le kellett vele állnom, mert kezdett szétszállni tőle a fejem, három év alatt magamra szedtem 8-10 kg szalonnát, most, hogy egy éve megint iszom, lecsúszott vagy két kiló, szóval lehet valami a zsírbontó hatásban, másfelől azt azért nem ajánlanám jó szívvel, hogy annyit nyakalj belőle, mint én.:D Én amúgy főleg feketét iszom.


Neutronlovag, még szerencse, hogy nem! de az emberek minden jót el tudnak rontani, már van bergamottos zöldben is, Lady Grey néven. :/

2012. jún. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A zöld tea, vagy bármilyen gyógytea ivása egyáltalán nem rossz. Amennyiben energizálás, élénkítésre van szükséged miért ne? Az már megint más kérdés, hogy méreg drága energizálóval vajon mekkora hatást fogsz elérni?
2012. júl. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!