Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék hatékonyan...

Hogyan tudnék hatékonyan lefogyni a combomból és a fenekemből, valamint szépre formálni a lábamat? (kép)

Figyelt kérdés

[link]


[link]



Azért csináltam bugyiban, hogy jobban látszódjon. Szemből nem vészes, viszont oldalról már nem tetszenek a lábaim. :/ Szoktam biciklizni és zumbára járni, a kenyeret is kizártam az életemből. Örülnék valami nem túl nehéz és hatékony javaslatnak.

18/L


2012. jún. 29. 00:54
 1/7 anonim ***** válasza:
A kerékpározás jó. Kevés kalóriát bevinni és minél többet elégetni, ez a lényeg. Kardio edzést nyomatni 1000-el és combra meg popsira edzeni. A neten találsz csomó gyakorlatot. Garantált az eredmény.
2012. jún. 29. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincs helyi zsírégetés.
2012. jún. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem kardió, aerob, ha fogyni akarsz, a lábgyakorlatok meg ebben az esetben annyiban segítenek, hogy ne vesszen izom, de fejlődni ettől nem fog. Emellé fehérjedús szálkásító diéta kell. Először így leadod róla a zsír (ezzel együtt a tested minden részéről), majd átváltasz tömegnövelő étrendre, és súlyzós edzésekre (zumba kuka), hogy épüljön az izom, ami a szép formát adja. De mivel zsír is fog feljönni úgyis, szerintem akár csinálhatod fordítva is. És ha már edzünk, akkor természetesen nem csak lábra (:
2012. jún. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Most miért mondod? A kardio a legjobb zsírégető... És ez mellett kell lábra és popsira edzeni. A diéta meg alap.
2012. jún. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

micsoda papucs:).

az alapforma megvan,azzal szerintem nincs gond.

csináld a bicajt a zumbát,de egészítsd ki szálkásító diétával,hogy leszedd magadról a felesleget.

nem mintha sok lenne,de amit akarsz,ahhoz a testzsírt kell csökkenteni.

2012. jún. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A jó hírem, hogy baromira jók a lábaid. A rossz hogyha ezeket a lábakat még szebbé akarod tenni, akkor sokat kell dolgoznod érte.

Először is fel kell keresned egy dietetikust, aki összeállít egy étrendet. Másrészt meg Te mennyit edzel? Írj ide vagy privibe, és akkor megpróbálok segíteni.

2012. jún. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nagyon szép lábaid vannak! Semmi gond nincs velük
2013. febr. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!