Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kemény véleményeket kérek,...

Kemény véleményeket kérek, mit gondoltok?

2012. jún. 29. 18:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem jó úton haladsz, tetszik:). Ha akarod hasonlítsd össze amúgy másokkal van sok ilyen korú gyerek fent youtubeon, csak írd be, hogy 15 years old bodybuilder... Szerintem jó így amúgy sok sikert, lábat ne hanyagold.
2012. jún. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Zakathol ***** válasza:

Az a nyakba akasztott póló iszonyat homár... És nem transformation videó, mivel nincs "Előtte" képsor. Így csak egy videó amin egy 15 éves feszeng.


De egyébként jó lesz ez, csak így tovább. Jövőre majd tudsz csinálni egy rendes transformation videót.

2012. jún. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Jó, szép, csak ne vidd túlzásba, 16/L
2012. jún. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Cristian1997 ***** válasza:
Egész jó a korodhoz képest :D Mennyi ideje kondizol?
2012. jún. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 dirtboy ***** válasza:
szerintem a lábad a legjobb,az szép fejlett a képek alapján
2012. jún. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Cristian1997 ***** válasza:
tényleg most nézem hogy a lábadat nem nagyon erőltetted a videóban. arról is tolhatnál képet ha már így mutogatod magad:D
2012. jún. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
király:D
2012. jún. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

micsoda hátizom a hét cömpögrősit:)

ja meg a többi sem rossz:D

2012. jún. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Hello, azt vártam hogy a gyakokérdéseken lévő emberekhez méltóan, hogy majd jól oltogattok, de most szerencsém volt és mindenkinek megköszönném a kommentjét, és egyben válaszolnék is:

-láb:hát azért nem mutattam mert nem is nagyon edzem, egyik barátom csehországból (Jakub Hašpl) kárán tudom, hogy a nagy lábizom nem fér meg a farmer mellett xD Sokáig nem hordhatott farmert mert túl nagy lába volt. Mellesleg mellette trickingezem is, amit egy 15 éves tricker Hadházi Bence tanít. És bár jól jön az erős láb, de ahhoz nem szükségeltetik nagy izom is. De később mindenképp lesznek képek lábról is ;)


- transformation: igazad van az én hibám, de ki van írva hogy 14 évesen mennyi volt a súlyom meg most mennyi, ez 9-10 hónap azt hiszem változása. a képek időrendi sorrendben vannak, kb decembertől, be akartam rakni egy yári képet rólam amikor nem voltam még ilye de nem találtam :/

és ezzel feleltem egy másik ember kérdésére miszerint kb 10 hónapja. mégegyszer köszi mindenki

2012. jún. 30. 07:30
 10/11 anonim válasza:
hozzám képest nagyon messze vagy
2012. jún. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!