Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 13 éves vagyok. Szeretnék...

13 éves vagyok. Szeretnék sportolni valamit, de mindenhol azt mondják, hogy 12 éves korig el kellett volna kezdeni. Mit válasszak?

Figyelt kérdés
2009. júl. 8. 23:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A különböző vizi sportokhoz még nem vagy elkésve szerintem, az evezés kifejezetten egyetemisták sportja, van aki csak akkor kezdi el. Azt csináld amihez tehetséges vagy és amihez kedved van, más nem is fog menni és ninsc is értelme
2009. júl. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

A sporthoz sosem túl öreg az ember. Nyugdíjas korában is kéne mozognia, különben leamortizálódik hamar.

Én a Judot, a biciklizést és a vízi sportokat kedvelem leginkább, úszni akármikor elmehetsz. Nem tudom hol élsz, de talán Judot is oktatnak a környékeden korodbelieknek.

2009. júl. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem muszáj versenysportolónak lenni! A többit meg bármikor el lehet kezdeni.
2009. júl. 9. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a lovaglást ajánlom. Bárki, bármikor elkezdheti, és itt vannak elég kemény edzések, és laza terepek is, szóval amit szeretnél, azt kapsz.
2009. júl. 9. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy vagy öreeg ... ne viccelj. Ahhoz h versenysportoló légy, ahhoz öreg vagy valóban, de így is egész magas színvonalon űzhetsz valamit csak mondjuk nem leszel már olimpiai ifi-válogatott, mert azt valóban 5 évesen kell kezdeni.

Ennek ellenére semmivel se vagy elkésve, csapj bele, a te korodban nagyon fontos, hogy keményen sportolj, meglátod, ez a későbbi egészségi állapotodra nagyon pozitívan hat.

2009. júl. 9. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy versenysportolónak már "túlkoros" vagy, hogy kifejlesszenek, de sportolni bármit sosem késő!

Én aikidózom, sok a gyerek, felnőtt vegyesen, - leszorításos-gurulásos harcművészet a dolog. Sok a fiú, minden korosztályban, és bármilyen alakod van, jó. Van benne fegyveres [fakard, bot, fakés] technika is. Illetve akik ide járnak fiúk, mennek edzőterembe is, focizni, úszni, judózni, kerékpározni. Stb.


Válaszd ki, nézz utána, mi az, ami érdekel, aztán ülj be, kérdezősködj, vegyél részt próbaedzéseken. Úgy könnyebb választani, rájössz, milyen gyakran tudsz és mit csinálni, ami jólesik.

:]

2009. júl. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
tánc
2009. júl. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi egyáltalán nem :) én 18 évesen kezdtem a focit most 22 vagyok és jövőre az 1ső osztályban fogok kezdeni , asztán már csak rajtam áll hogy mi lessz. Amúgy Ashle Cole 17 évesen kezdte a focit és most a világ 1ik legjobb védője ráadásul nem is valami magas. Úgyhogy hajrá ja és ha focizni szeretnél tudok neked táncsokat adni.
2009. júl. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
kezd el azt amit a legjobban szeretsz és amihez a legjobban értesz, nem muszáj külföldi focistának lenned, én 13 évesen kedztem el amerikai focizni, és emellet hobbiból focizok és ksoarazok, nem hiszem hogy sokra fogom vinni bár azt mondják van tehetségem, viszont én szeretem a sportot tehát azt mondom kezd el és legyél boldog abban amit csinálsz!
2009. júl. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Menj el csapatsportolni, röpi, kosárlabda stb... Tuti nem vagy elkésve vele :)
2009. júl. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!