Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan edzek itthon 2 egykezes...

Hogyan edzek itthon 2 egykezes súlyzóval?

Figyelt kérdés
Közel 3 évig "járogattam" konditerembe személyi edző vezetésével, de fél éve abba kellett hagynom, mert iszonyú drága volt. Most van otthon 2 db egykezes súlyzóm, amivel azokat a gyakorlatokat ismétlem amiket ott csináltam (amikre emlékszem). 1 hete kezdtem el, és eddig minden nap csináltam egy 5x8-as gyakorlatot a karizmokra + fekvőtámasz + hasizom, és az lenne a kérdésem, hogy milyen gyakran kell kihagyni egy-egy nap szünetet? Valamint még van egy majdnem tele doboz fehérje porom, azt ezen edzés mellett szedjem? Ha ezt így szorgalmasan csinálom nyár végéig, esetleg még ősszel is, akkor látványos izomnövekedésben lehet részem? Ha nem szálkásítani akarok, hanem effektív nagyobb izmokat, akkor ugye nagyobb súlyokkal kell gyakorlatoznom, de az 5x8-as szériák maradhatnak?
2012. júl. 1. 11:51
 1/2 anonim ***** válasza:
ha három évig járogattál már igazán tudhatnád, hogy heti 3 edzés elég
2012. júl. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is azt akartam írni,hogy 3 év személyi edző után ilyen kérdés,hogy mikor igyál fehérjét?
2012. júl. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!