Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 16 éves vagyok és vékony.60kg,...

16 éves vagyok és vékony.60kg,180cm és szeretnék gyúrni, esetleg tömegnövelőzni, fehérjét szedni. Mit gondoltok 16 évesen ártalmas tömegnövelőzni?

Figyelt kérdés
2012. júl. 1. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:
nem ártalmas, mert csak tápanyag. nyugodtan tolj valamit. mivel elég vékonyka vagy ezért a jumbot ajánlom, rendes étrend mellé mehet reggel+edzés után 1-1 adag.
2012. júl. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Meg tudnád mondani, hogy a Jumbo ba mi van?Tehát hogy mennyi protein, kb mennyi súlyt hoz rám stb.?
2012. júl. 1. 16:54
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


az, hogy mennyit hoz rád csakis az étrendedtől függ.

2012. júl. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A Jumboval nem árt vigyázni. Általában a használók fele isteníti, hogy mekkora király termék a másik fele szidja, hogy mekkora sz@r. Könnyen el lehet zsírosodni tőle. Találkoztam mindkettővel. Igazából 18 év alatt úgy fogsz nőni mint a gomba, de még 18 évesen is. Én egy jó fehérjét ajánlanék neked, mellé meg valamilyen gyorsan felszívódo ch-t a turmixban. De ez csak kiegészítő. Az étrenden és a pihenésen sokkal több fog múlni, mint a "tápon".
2012. júl. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!