Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért járnak csak kevesen a...

Miért járnak csak kevesen a kyokushin karate edzésekre? Egy nagyon jó sport, több fiatalnak is kikellene próbálni, csak egyszer menjenek el egy ilyen edzésre, garantálom, hogy ott fognak ragadni, én is igy voltam vele.

Figyelt kérdés
SZINTE MINDEN MEGYÉBEN VANNAK EGYESÜLETEK,ahová belehet lépni és lehet edzeni.
2009. júl. 9. 13:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Sokaknak túl drága,időigényes és nem is veszélytelen sportág.
2009. júl. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is így voltam vele, de sajnos nem sokan veszik a bátorságot hogy bemenjenek edzésre.
2009. aug. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Valaki túl keménynek tartaná,aki nem szeret sportolni,mert kemény erőnlétek is vannak benne.Valaki nem ér rá ilyenekre úgy van vele,nincs pénze rá,nem is ismeri esetleg:)....stb....
2010. ápr. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Gondolom most egy mester kérdezi személyesen :) nem tudom, hogy más stilusokban is kevesen vesznek részt. Nyilván kevés a fiatal, vagy lusta
2010. júl. 17. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
86%

húúúú, én most kezdtem csak el és bánom, hogy nem hamarabb : (

hihetetlen jó : )


OSU!

2011. jan. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
már egyszer irtam ide. Ahol most vagyok, Goju kai ágban, ottis relative kevesen vagyunk. Nem tudom, hogy shotokanba más lenne e a helyzet...
2011. jan. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

két dojo-t jártam, mindkettő felnőtt részlegén elég kevés a felnött. Sajnos. Pedig "neves" edzőkről van szó! Vagy a munka világa, vagy nemtudom miatt. Én középiskolás koromban "versenyszerüen" csináltam, évekig heti 3x, alig egykét alkalom megszakítás mellett. Most már 26 vagyok, igaz néha hetek is kimaradnak, egyszerűen más is érdekel (nem harcművészet). Sokan megszerzik a fekete övet, és lezártnak tekintik a korszakot, én mondjuk kicsit öregnek érzem magam már ehhez.

Bár azt is hallottam, hogy túl sok dojo működik, és felhigult mára a dolog.

2012. márc. 25. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség hogy kemény én 2 éve járok a második legidősebb vagyok a csoportban(az első egy lány) és az edzőm folyton rajtam mutatja be a technikákat.Egy borda vagy gyomorszáj ütés (azért nem teljes erőből) max. 5 percig fáj de ehhez ha rendesen kyokushin karatézni akarunk hozzá kell szokni.Szerintem az embereknek az a baja hogy sok benne a hadonászás meg az ilyen 6 méteres repülés folytonos rúgásokkal de ez hülyeség.Amúgy a kyokushin karate valójában a tiszteletről a test,lélek és elme rendületlen fejlesztéséről szól és nem arról hogy Daniel san módjára megverjük a bunkó Mike gyereket.
2013. aug. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!