Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez reggelire mennyire kielégít...

Ez reggelire mennyire kielégítő és jó?

Figyelt kérdés

Azért itt teszem fel a kérdést, mert itt hozzáértő emberek vannak, a fogyókúra rovatban pedig nem mindig, már bocsánat.

Szóval mióta diétázom, zabot eszem, de eléggé elegem van belőle, mondhatni, már inkább kihagynám a reggelit, mert annyira nem bírom lenyelni...

Arra gondoltam, készítenék belőle itthon valami fogyis zabkekszet, természetesen cukor nélkül, azt eszegetném reggelente.

Mennyire jó vagy rossz ötlet?

20 éves lány vagyok. Köszke!


2012. júl. 2. 18:44
 1/4 natural88 ***** válasza:

jah kísérletezhetsz zabbal, de ha a zabpehlyhet csak elrontani lehet:D

egy pici fahéjjal próbáltad már? meglepően ehető lesz tőle:D fahéj + méz?


én inkább ilyen irányba kísérleteznék.

2012. júl. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam én már mindent, de úgy folyékonyan vagy kásásan már tényleg nem bírom az állagát. :S Természetesen megerőszakolom magam továbbra is vele, ha más alternatívát nem találok, dehát azért jobb lenne... :)))
2012. júl. 2. 18:54
 3/4 A kérdező kommentje:
Segítsetek! :((
2012. júl. 2. 21:35
 4/4 natural88 ***** válasza:

az ALDI-ban lehet kapni egy terméket, OBST RIEGEL névvel. ez egy vegyes gyümölcsös gyümölcszelet 75% gyümölccsel.

főleg fruktózból áll 64g CH-val, 2,3g zsír.

van zabbal kiegészített verziója is.

2012. júl. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!