Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítők! Reggelire mit...

Testépítők! Reggelire mit egyek ha a tojás meg a zab ki van lőve?

Figyelt kérdés

Egész egyszerűen fosok ezektől, próbáltam már mindenféle kombóban, de fosás lett a vége.

A bibi viszont az, hogy én csakis reggel tudok edzeni menni, szal elkéne egy kis nafta. Család meló miatt nem érek rá később :S


2012. jún. 25. 09:20
 1/7 dirtboy ***** válasza:
rizs-hús-zöldség
2012. jún. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Cristian1997 ***** válasza:
Zabkorpa+fehérjeturmix vagy esetleg kukoricapehely+fehérjeturmix.
2012. jún. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem kell túlgondolni, bármit ehetsz, amit máskor is ennél. De amúgy nem okoz gondot az sem, ha éhgyomorra edzel, inkább utána fontos enni. Ezt javaslom elolvasni:

[link]

2012. jún. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 dirtboy ***** válasza:

na ezért nem olvasok én semmilyen cikket,már lassan tényleg az lesz hogy nincs olyan hogy nem jó.

már mindenről megállapítják hogy jó.

2012. jún. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért ez elég sarkított feltételezés, dirtboy. :) Másfelől, ha mindenről kiderülne, hogy tényleg jó, miért kéne elzárkózni tőle?
2012. jún. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 dirtboy ***** válasza:

csak akkor nem sok értelme van az ittlétemnek sem.

mindig mondom/mondjuk hogy osszák szét a kaját több étkezésre,estére legyen lassú felszívódású fehérje bevitel hogy reggelig legyen.

érted hogy a nap 24órájában legyen mindig valami a szervezet számára.

erre megjön most ez a cikk hogy 24órás szünet az hű de jó.


az sem értem hogy most akkor 24óra tápanyag hiányos állapotban mitől regenerálódik az izom amit szét bombáztam.

szerintem egy testépítő ki sem bírna 24órát evés nélkül mikor a 2-3órához van szokva.

a koxnak is az egyik nagy előnye hogy gyorsabba a regenerálódás sűrűbben lehet edzeni.

pl pár testépítő van hogy napi 2x edz persze másik izomcsoportra.

24óra tápanyaghiányos állapotról én nem gondolnám hogy kedvezően hatna az izom fejlődésre és a regenerálódásra.


múltkor meg olyan cikk volt az nem ezen az oldalon hogy a maltodextrin az olyan jó mint a vitargo.

azelőtt meg a maltodextrint a dextróz utána ra sorolták be most meg már ott tartanak hogy azt mondják hogy olyan jó mint a vitargo.

b eszarok az új cikkeken.

2012. jún. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Való igaz, hogy ez a cikk sem emeli ki, hogy leginkább kikre vonatkozik. Nyilvánvalóan nem a doppingoló profi testépítőknek, számukra az éhezés elvenné mindazt az előnyt, amit a dopping ad. Viszont naturálokra ez érvényes. Ha mégis tanúsítasz érdeklődést, javaslom Martin Berkhan cikkeit elolvasni!
2012. jún. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!