Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Power Soy proteinport használ...

Power Soy proteinport használ valaki? Tapasztalatokra vagyok kíváncsi.

Figyelt kérdés

Az igazság az, hogy nem szeretem az ilyen,meg hasonló táplálékkiegészítőket, főleg, hogy nem élsportoló vagyok. Évek óta sportolok (futás, tae-bo, aerobic). A gond az, hogy a tejtermékeket sajnos mellőznöm kell, mert allergiás lettem rá. Tudom, hogy húsokban is sok a fehérje, de a heti 4 edzés mellé nem tudom minden alkalommal ezekből pótolni a fehérjét, de azt sem akarom, hogy az izmaim "eltűnjenek".

A tapasztalatok megosztását előre is köszönöm!


2009. júl. 9. 18:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem csak élsportolóknak jön jól egy kis extra tápanyag táplálékkiegészítő formájában. Ezt a fajta szójaproteint nem használtam, hanem másfajtát, én diétához. Konkrét hatást nem tudok mondani, de nem is nagyon lehet, mivel elvileg ez is csak élelmiszer. Lefekvés előtt toltam, hogy ne legyek éhes, meg vigyek be egy kis fehérjét.
2009. júl. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Kellemes hétvégét!

Üdv Anikó

2009. júl. 10. 05:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha csak a fehérje kell, akkor a Soy Protein-t ugyan annyi fehérjével kb. egy ezressel olcsóbban megkapod. Ami különbség van köztük, hogy ebben nincsenek vitaminok, de viszont előnye még, hogy 5kg-os kiszerelésben is árulják, így összességében még olcsóbban ki tudsz jönni, ha ez szempont.
2009. júl. 10. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!