Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen különbség lehet tapaszt...

Milyen különbség lehet tapasztalni egy olyan test között, ami éheztetéssel fogyott le és egy olyan között, ami szálkásító étrenddel?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel együtt diétázom, egy súlyról indultunk, ő már lehagyott 14 kilóval, mert igen keveset eszik... Csak gyümölcsöt tulajdonképpen, néha zöldséget, 10 grammot... Ő azt mondta, hogy bár később érem el a végcélt, mint ő, ugyanolyan lesz a testünk. Ez igaz? Én szálkásító étrendet követek, body-ról "raktam" össze magamnak. Mindketten járunk kondiba is, futópadon ugyanannyit megyünk, mindketten erősítünk is, csak ő kis súllyal sok ismétléssel, én számomra nehéz súllyal 3*10-es szériában. Kezdek kétségbe esni, hogy lassabb vagyok, aztán a végeredmény ugyanaz lesz, mintha koplalnék...
2012. júl. 3. 13:55
 1/6 dirtboy ***** válasza:

rajtad több izom marad majd ha jó az étrended és az egész fogyásod egészségesebb kivitelű.

sz ard le barátnőd hogy csinálja,te csinálod jól nem pedig ő.

2012. júl. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ő ugyanolyan zsiros teleszart zokni lesz, mint most, te meg formás nő leszel.
2012. júl. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2012. júl. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Naja. Ahogy már írták, a végeredmény tuti, hogy nem lesz ugyanaz, tekintve az izommennyiséget és az egészséget. Meg majd megnézzük, hogy mennyi energiája lesz a koplalás után, vagy épp közben. Lehet, amikor úgy dönt, hogy kész van, egy szempillantás alatt visszaugrik minden.


Amúgy fiú vagy vagy lány?

2012. júl. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
lány vagyok, ő is lány :)
2012. júl. 3. 17:34
 6/6 anonim ***** válasza:

Ó, remek, végre egy nő, aki magától mer nehéz súlyokkal dolgozni (: Amit nagyon helyesen tesz.

Esetleg csinálj képeket, hogy legyen mindkettőtökről egy előtte-utána összehasonlítás.

2012. júl. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!