Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kondizástol lehet hizni?

Kondizástol lehet hizni?

Figyelt kérdés
az lenne a kérdésem, hogy ha eljárok kondiba valamilyen uton modon lehet hizni? 14 éves fiu vagyok és 50kg ez nagyon zavar kezdeni akarok magammal vmit.. van vmi ötlet netán más?
2012. júl. 3. 21:28
 1/5 dirtboy ***** válasza:
tömegnövelő étrenddel nő az izomtömeged és mellé elkerülhetetlen egy kis zsírosodás is.
2012. júl. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Zakathol ***** válasza:
De ha hízni akarsz, minek mennél konditerembe? Ha nem mész, sokkal könnyebb elhízni.
2012. júl. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

én fogytam hasból a kezem, mellem és hátam pedig megvastagodott/kiszélesedett, bár én nem toltam semmit sem mellé.


mondjuk 14 évesen ne kezdj kondizni szerintem, kézilabdázz meg teniszezz (azt a lányok nagyon bírják).

2012. júl. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de eszek és nem hizok, azért akarok kezdeni vmit magammal
2012. júl. 4. 09:08
 5/5 Frontosa ***** válasza:

Olyan nincs, hogy nem hízok, egyél többet.

Tömegelésnél napi 5g/tskg szénhidrát és 2g/tskg fehérje kell. Azaz neked 100 gramm fehérje és 250 gramm CH kell naponta és jön a tömeg. Készíts egy étrendet napi 5-6 étkezésre lebontva.

Üdv,

2012. júl. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!