Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez lehet annak a jele, hogy...

Ez lehet annak a jele, hogy izmosodott lábam?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy írjam, hogy érhető legyen, de van súlyfeleslegem, diétás étrend mellett elkezdtem járni kondiba, ahol futópad + erősítő edzés (minden testrészre, nem csak "lábazok"). Szóval eddig nem igazán volt tónusos a lábam, inkább olyan "egybe" volt az egész, most viszont észrevettem, hogy a vádlimon van egy vízszinten csík így végig meg a combomnál ugyanez háttul, mintha egy csíkba szorítaná ki háttul a zsírt... Ez lehet attól, hogy izmot szedtem fel vagy zsírt adtam le, egyáltalán ez jó jel?

Lábtolózni 60 kilóval szoktam.

Bocsi a hülye fogalmazásért, de nem tudom, pontosan hogy írjam körbe és álmos is vagyok... :DD


2012. júl. 4. 12:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Oo vízszintes? :D
2012. júl. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Vízszintest írtam? :D Függőleges... Mondom, álmos vagyok. :D
2012. júl. 4. 12:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Elkezdtél fogyni és kezdenek meglátszani a zsír alatt lapuló izmok.
2012. júl. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

máskor diéta előtt mérj testzsírt,meg közben is 2 hetente.

az izmok kerületét meg havonta egyszer,különben hogy követed a pontos fejlődést,vagy a testzsírleadást?

2012. júl. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!