Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 100% professional whey protein...

100% professional whey protein, mikor kell inni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Már egy éve "erősítek" itthon, vannak súlyzóim, de inkább szeretek a saját testsúlyommal dolgozni. (82kg/185cm). Már némi látszata van, és jobban is érzem magam. Most az egyik női családtagom adott nekem egy ilyen bödönt, nem tudom, hogy ő miért vette, talán a barátjáé volt, de alig hiányzik belőle. Gondoltam most, hogy elkezdem használni, és ez is lenne a kérdésem, hogy mikor és mennyit kéne belőle? Tejjel iható? Most napi kétszer szoktam "kondizni" itthon, délben, és hat körül, általában 1-1 órát.
2012. júl. 7. 09:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha te 2x 1órát bírod akkor valami nem oké. Nem nagy intenzitásban dolgozol. Amúgy edzés után mehet 40g és ha nem eszel elég fehérjét akkor reggel is mehet még belőle valamennyi.
2012. júl. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 dirtboy ***** válasza:

este kivételével bármikor mehet,reggel,délben,délután, amikor akarod.

edzés után feltétlen legyen gyors ch val együtt.

legyen meg edzéután a 0,5g/tskg protein mennyiség,más időszakban elég 1 adag is.

2012. júl. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
..és ne tejjel, hanem vízzel igyad. a 100%whey prof így is elég finom és legalább nem rontja le a felszívódást
2012. júl. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
este miért nem mehet?
2012. júl. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 dirtboy ***** válasza:
mert gyors felszívódású,este pedig lassú kell hogy minél tovább el legyél látva proteinnel mivel hogy alvás közben kevesen tudnak enni.
2012. júl. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!