Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik konditermet ajánlanátok...

Melyik konditermet ajánlanátok budapesten?

Figyelt kérdés
mindegy hanyadik kerület mivel egyszeri felutazás lenne, azért a legjobb kéne, és nemsokára oda fogok költözni mármint budapestre..és jó lenne tudni melyik a legfelszereltebb
2012. júl. 7. 09:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Fitness2000et tudom ajánlani. Elég jól felszerelt és árban is elég korrekt.
2012. júl. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

nem az árra megyek mivel csak egyszeri felutazás napi jegyen leszek szóval a legfelszereltebb kell...


de amugy nem rossz ahogy elnézem ez a fitness2000 voltál már ott?

2012. júl. 7. 10:01
 3/9 anonim ***** válasza:
oda járok én is, valamivel több mint 5 éve. járnak oda magyar versenyzők is, és ha nekik elég jó, akkor másnak is elég jó szerintem. tényleg mindent megtalálsz, amire szükséged lehet. ezt nyugodt szívvel tudom ajánlani
2012. júl. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm oda fogok menni!
2012. júl. 7. 11:15
 5/9 anonim válasza:

[link]

Én is szoktam járni fitness 2000-be, mert közelebb van (célnak megfelel, nem rossz a felszereltség).De a Nemes sokkal felszereltebb és újabb gépek vannak :).(+szauna :$)

2012. júl. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
csak képeket nem találok róla hogy néznek ki a gépek felszereltség :(
2012. júl. 7. 13:15
 7/9 anonim válasza:
Hát megpróbáltam én is képeket keresni, de nem igazán vannak :/ Vagy elhiszed nekem, hogy ott újabb gépek vannak vagy nem :D Én biztos, hogy oda járnék, ha nem lenne plusz fél óra az út..Viszont a fitness 2000 is ugyanúgy jó még profiknak is, tehát nem fogsz csalódni, ha odamész :)
2012. júl. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
a nemes fitness oldalán van ilyen 3D-s cucc amivel körbe lehet járni az egészet...
2012. júl. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

első


A Buda Fitnessről írnál nekem pár szót ha már voltál ott?

Ilyenekre gondolok ,hogy mennyien szoktak lenni milyen a felszereltség kell-e sokat várni a gépekre sima fekvenyomópadból meg kézisúlyzókból mennyi van?

2012. júl. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!