Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi függ az ilyen fehérjetu...

Mennyi függ az ilyen fehérjeturmixoktól?

Figyelt kérdés
Mennyire függ a fejlődés szintje, hogy az ember iszik-e ilyen fehérje, protein szereket? Enélkül is meglehet izmosodni? Illetve egy edzésnap mennyit kell inni? Mert én egyet szoktam csak edzés után.
2012. júl. 7. 14:36
 1/4 dirtboy ***** válasza:

azok nem szerek,jó lenne ha tisztába lennél vele hogy mit is iszol,nem is értem az ilynek hogy vásárolnak egyáltalán ilyen tápkiegeket mikor azt sem tudják micsoda az amit vesznek.


lehet nélkülük is fejlődni,étrenden múlik a dolog.

2012. júl. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az étrenden függ főleg, na meg az edzésen. Ha rendbe van téve az étrended (ha nincs, akkor pedig hiába iszogatod a turmixaidat), akkor bőven jó vagy csak edzés utáni turmixxal. Esetleg még rakhatsz a reggeli zab mellé még tejsavófehérjét.
2012. júl. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Tudom mit iszok, csak most hirtelen ez a megnevezés volt a fejembe ezért írtam.

Étrendileg edzés után natur csirkemell, rizzsel vagy borsós rizzsel szoktam. Csipsz, kóla, sütemény, csoki meg hasonlót nem eszek. Néha egy - egy pikercs, de az is inkább csak pogácsa, és nem naponta.

2012. júl. 7. 14:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Rendes étrend kéne. body.builderen nézzél. Hidd el az étrend, még többet is jelent mint az edzés.
2012. júl. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!