Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen fehérjét kéne szednem,...

Kevin42 kérdése:

Milyen fehérjét kéne szednem, hogy hatásosabbak legyenek az edzések?

Figyelt kérdés
Már régebb óta járok edzeni, de valamiért mindig abbamaradt és rájöttem, hogy ez így nem okés. Legutóbb 3 hónap után hagytam abba. Persze benne van az időhiány és a pénz is. A lényeg az, hogy szeretnék megint elkezdeni edzeni. Sajnos az étkezésem nem megfelelő, egy nap van, hogy csak egyszer eszek sokat és kb ennyi. Egyébként vékony testalkatú vagyok, 172 cm körüli 56 kg 16 éves fiú. Szeretnék tömegnövelőt, illetve csak fehérjét szedni, hogy talán az segítene hatásosabb eredményt elérni. Mit ajánlotok? Lehet, hogy tudatlan vagyok a témába és hülyeségnek tűnik amiket írok, de pont ezért teszem fel itt a kérdéseimet.

2012. júl. 7. 15:31
1 2
 1/15 Zakathol ***** válasza:

Ha nincs rendben az étkezésed akkor a kiegészítő is pénzkidobás. Az meg ugye állításod szerint nincs.


Sajnos a testépítés még amatőr szinten is sokba kerül, mivel a napi 2g/testsúlykilogramm fehérjét húsból, túróból, halakból bevinni nem olcsó mulatság.


Olvasd el, hogy ne legyél tudatlan: [link]

2012. júl. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 dirtboy ***** válasza:

akkor nem tanácsolom a tépkieget,az erre szánt összegből inkább húst vegyél

kell az étrend,a tápkieg csak étrend után következik hogy azt tökéletesítsd vele.

2012. júl. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
A tömegnövelő meg szintúgy baromság nekem igaz?
2012. júl. 7. 15:40
 4/15 dirtboy ***** válasza:
igen
2012. júl. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Szóval csak edzenem kell és ne foglalkozzak a többi kiegészítővel?
2012. júl. 7. 15:46
 6/15 dirtboy ***** válasza:

amég nincs a kaja rendben addig ne,addig minden pénzt a kajára költsd ne a tépkiegre.

majd ha már csak kevés protein meg ch hiányzik akkor jöhet a tépkieg.

vitmanint azt viszont vehetsz,az kell.

2012. júl. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ez így azért nem igaz... Eddz keményen, és kiszámolt étrend szerint étkezz. Ha ezek megvannak, és még mindig van pénz, akkor vegyél proteint+dextrózt. A jó étrend azonban mindenképp kellene.
2012. júl. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
De egész egyszerűen nem tudom kivitelezni a helyes étrendet...:S
2012. júl. 7. 15:52
 9/15 A kérdező kommentje:
Hogyan kéne az étrendemet kialakítanom?
2012. júl. 7. 15:53
 10/15 anonim válasza:
Nem vékony testalkatú vagy hanem egyszerűen nem eszel és ezért vagy vékony.. Időhiány? heti 3 szór másfél óra szükséges. Ennyi szabad időd biztosan van.. Próbáld meg első lépésben azt hogy miután felkel reggel, egyből reggelizel. Lehetőleg ne kakaós csigát hanem zabpehely nyakon öntve egy kis tejjel, vagy ilyesmit.. utána pedig próbálj meg 3 óránként enni. De a csontlevest meg az ilyeneket hanyagold.. Minél több húst, rizst, tésztát, zöldséget fogyassz. Majd elkezd tágulni a gyomrod és egyre többet tudsz enni, nálam is ez volt a helyzet.. napi 5 étkezést próbáld betartani. Ennyit erről most nagyon röviden.
2012. júl. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!