Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A <Metabol> nevü szemes...

A <Metabol> nevü szemes szteroidról irjon már valaki néhány sort, esetleg adjon már egy weblapcímet ahol utánna tudnék ennek nézni? , konkrétum

Figyelt kérdés
Új szer nálunk a terembe eddig nemsokan szedték de azoknak rendesen hozott szal vmi nagyon nagy csodaszernek van most beállitva..,ezért lennék kiváncsi hogy mibe más mint a szokásosak,stanazol danabol stb..ÉS EZ NEM A DANABOL/NAPOZIM MÁSIK NEVE,csak h megelőzzem az ien jellegü válaszokat
2009. júl. 10. 21:02
 1/6 A kérdező kommentje:
esetleg <Metanabol> néven lehet még
2009. júl. 10. 21:07
 2/6 anonim ***** válasza:

de ez barátom a dianabol másik neve mivel 100 márkanév van

hatóanyag a lényeg és google.... 1 találat

[link]

szar, vizesít káros, nem minőségi izmot hoz

nem tudom miért akar mindenki 7e ftos szeméttől izmos lenni


ha értenél hozzá nem kérdeznél hülyeséget

amúgy meg csak az ilyen hobbygyúrósok nem mernek injektálni, mert ilyen a hozzáállásuk, használj injekciós szereket ha eredményt akarsz, de csak úgy megsúgom, táplálkozás nélkül nem pakol rád izmot a növekedéshormon sem

2009. júl. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
barátom nemtudod h hobbigyuros vagyok e, egy nemismertem ezt a cuccot és azért kérdeztem itt rá mert neten nem teláltam és mintmondtam ez nem a danabol másik neve mert az ilyen tömeg szteroidokat ismerem 2 éve mikor elősször elkezdtem hosszu idő után szerhez nyulni de mindegy.kettő nemmondtamh használni akarom csak h kiváncsi vagyok rá,de köszönöm a tanácsaidat amit nemkérdeztem de tisztába vagyok vele elhiheted nem te vagy itt a nagyokos ebben a témában azt látom h találtál honlapot a kérdés amibe segitettél azt köszönöm,de a többi kioktatásodat tartogasd az ismerősednek
2009. júl. 11. 13:24
 4/6 anonim válasza:
Szia privátban tudok segítséget nyújtani sejtem mire gondolsz egy régi doppinglistás termék fent van a hatóanyaga is a MOB honlapján.
2009. júl. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ha értenél hozzá rájöhettél volna magadtól is, hogy ugyanaz

5 és 10mgos kiszerelés, megegyező hatás, adagolás...

mi lenne még ehez hasonló hatással? anapolon, metiltesto? nem

akkor szerinted uj oralszteroidot csinalnak csak ugy szinte a dianabollal megegyezo hatassal?

2009. júl. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nézd én nemismerem ezt a szert csak annyit tudok amennyit a srác modnott róla és az az volt h nem olyan mint a danabol,ezt többen is mondták,de vicces is lenne,mert a srác most egy gólem,kérdeztem aztmondta h (mint általába)nem szurja magát de vmiért hiszek is neki,én is toltam danabolt nemis egyszer,volt h sustával együtt de ien hatást nemértem el,ez vmi brutálsi ah megnött,mondjuk elvileg összefog esni mint a franc,de akk is,ien Lind Walter feeling lett belőle...
2009. júl. 14. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!