Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kérhetnék egy kis felvilágosít...

Kérhetnék egy kis felvilágosítást a Primobolan nevű (tablettás) szteroidról?

Figyelt kérdés

mellékhatások(intenzitása),hatásosság,ár,mennyit kell szedni

MÉG MIELŐTT BÁRKI IS ELKEZDENÉ A KÉRDÉST NEM AZÉRT ÍRTAM KI HOGY BÁRKI IS ELKEZDJEN PAPOLNI ARRÓL HOGY EZ NEM JÓ ÉS HOGY NE IS KEZDJEM EL, MERT NEM ERRE VAYGOK KÍVÁNCSI! a kérdés egyértelmű és lényegre törő


2009. aug. 12. 23:24
 1/4 anonim ***** válasza:
69%

2002-ben amikor még a bodybuildernek volt szteroidos rovata akkor töltötték ezt az anyagot fel róla:


Hatóanyag: metonolonacetat


Ker.-i megnevezések:


Primobolan: 5mg tab., Belgium, Mexikó, továbbá több ázsiai ország

Primobolan: S 5mg tab., Németo., Hollandia, Finnország, Dél-Afrika


Jellemzői:


A primobolan az erő és izomméret növelésére csak korlátozottan hatásos. Ezzel a termékkel nem jár robbanásszerű súly és erőnövekedés. Ha önmagában szedik a szteroidot, akkor csak kezdő és női atléták számára megfelelő. A Primobolant gyakran belépődrogként használják, s a csekély mellékhatások arra bátorít sok szteroid-fogyasztót, hogy erősebb anyagokat próbáljanak ki.


Adagolása:


A szteroidot most szedni kezdők körében napi 50-100mg. A tapasztalt haladók között nem figyeltem meg Primobolan-tabletta fogyasztást.


Mellékhatások:


Nincs különösebb mellékhatása.

2009. aug. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%

előző vagyok:

Daniel Gray - X-files című könyvében van részletesen a Primobolan-ról!


3 oldalt irnak róla, ezt a három oldalt feltöltöttem ide:

[link]

[link]

[link]

2009. aug. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
kösz mindent
2009. aug. 13. 14:15
 4/4 anonim ***** válasza:

Arnold is ezt szedte versenyek előtt! :)

Tudtommal nagyon jó kis szteroid, kevés a mellékhatás, minőségi a növekedés, egyetlen hátránya, hogy sokba kerül.

pl. injekciósból 3-4 ampulla (300-400mg) kell egy héten :(

Ha csak amatőr szinten űzöd a testépítést, akkor mindenképpen ajánlott.

2009. dec. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!