Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen súlyú, magasságú...

Milyen súlyú, magasságú boxzsákot vegyek?

Figyelt kérdés

-adataim: 75 kg 180 cm

-állóképesség javítása valamint kis kardiós mozgás céljából venném

-Ha van jó minőségű olcsó tippetek, linkeket is szívesen fogadok.



2012. júl. 8. 06:48
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Inkább vegyél egy ugrókötelet, ha nem tudsz ütni.
2012. júl. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Boxzsák készítő Zoli válasza:

Szia Boxzsákokat készítek, bőrből és műbőrből. Annyit tudok segíteni sokan kerestek meg már azzal, hogy 160x40, 180x45 zsákot szeretnének, mindig kérdezem miért, hogy el ne szálljon ez a válasz. Hatalmas legyen, és kész. Pedig a zsáknak élni kell veled, mozogni, nem pedig mint egy betontömb. És amikor meglátják, az sajátjukat mondjuk egy normál 120x35 zsákot és 45-50 majd elájulnak, mekkora és milyen nehéz.

Még pár dolog ha érdekel!

Általában 30, 35, 40, átmérőkben vannak, a kerületük 90cm 110cm 125cm. A 30-as elég virsli nagy magasságban viszik, mert rúgják is szeretnék, pl.: 30X150cm, vagy gyerekeknek a 30x100 alap zsák. A legtöbb zsákot a közepesből viszik 35x120cm, jó a magmaság és már látványosabb a vastagság, ezt ütni és rúgni is lehet. A 40 átmérőt csak boxolok viszik csak ütni. Ami még nagyon fontos, az eredeti boxzsák bőrből készül és bőrrel van töltve. Manapság viszont szabászati hulladékkal, a homokot felejtsd el, csak aki a Rocky látta az hiszi. Még az ár nagyon fontos mennyit szánsz rá, a bőr jóval drágább, és a minőség. Remélem tudtam segíteni! Ha érdekel neked is csinálhatok otthonra egyet. Sok helyen megtalálód a válaszaimat, vagy engem a neten. Üdvözlettel: Légrádi Zoltán

2012. okt. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia Zoli!


Az egyik kommentben olvastam, hogy készítesz boxzsákokat. Érdekelne, hogy nekem milyet tudnál ajánlani, illetve mennyiért. 171 cm vagyok, 68 kg, LÁNY. Lassan 4 éve kick-boxolok, tehát ütni és rúgni is szeretném.


Előre is köszi.


üdv: Dóri :)

2013. jan. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!