Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért olyan híres ez a Zyzz...

Miért olyan híres ez a Zyzz gyerek?

Figyelt kérdés
fizikuma közel nem volt kiemelkedő, nem is nevezném testépítőnek, akkor mégis miért olyan híres? mert tele szúrta magát mindennel, és meghalt?

2012. júl. 8. 12:13
1 2 3
 1/24 dirtboy ***** válasza:
61%

én sem tudom miért lett olyan nagy stár.

testépítőkhöz képest sehol nem volt,nem is tudom indult e egyáltalán versenyen.

itt olvashatsz róla pár infót de mivel ezzel a cikkel akartak múltkor érvelni hogy zyzzi nem koxolt ezért gondolom hogy elég sarkított a cikk mert bizony koxolt a csávó.

[link]


a baj az hogy ilyen csávók lesznek a kemények,a hű de jók,a szupertek,nekünk meg itt van pl ,Tóth Dani,Molnár Peti akik 1000x jobbak és szerintem negyede annyian nem ismerik itt Magyarországon mint ezt a zyzzit.

vagy ha a naturálokat nézzük Lénárd Lajost is,szerintem sokan azt sem tudják ki ő de persze Zyzzi gyerek életét kívülről fújják meg még tán poszterük is van a falon hogy rá hokizzanak edzés után.

2012. júl. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

majd elolvasom a cikket, köszi.


tényleg dühítő, hogy itthon csak Vörös Zolit ismerik nagyjából, ilyet hogy Illés Norbert, v mint mondtad L. Lajos még hírből se hallottak... de ami még dühítőbb, hogy még engem is csak az ország 90%-a ismer :DDD

2012. júl. 8. 12:53
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért lett nagy sztár, mert k.rva nagy izmai lettek volna, és valószínűleg koxolt is. De ettől függetlenül, a videón keresztül én is sokat röhögtem rajta, és jó arcnak tartom, pedig nem ismertem.

Azért lett híres, mert ki tudta használni az internet pénz, és hírnévszerzésre alkalmas lehetőségeit(saját proteinmárka, saját pólók, szponzorok--> annyi tápkieget kapott ingyen, amennyit akart+ Thaiföldre is szponzorok által ment, sajna ugye itt halt meg..). És valljuk be, ebben király volt. Emellett motivációt is adott sok fiatalnak, ezért is bírják. Sokan gondolják, hogy 'féligletoltgatyávalpózolnék feltölteném a netre, és én is híres lennék'. Hát ez rohadtul nem így van. Nem ennyire egyszerű ez, tényleg nem egyszerű , aki kicsit is otthon van az internet businessben, az tudja, hogy a reklám, és az érdeklődési körök/'rajongók', vagy akár a látogatottsági tábor (weboldalaknál pl.) felépítése a legnehezebb dolog. Ez neki sikerült, 'el tudta adni magát'.

Most mondtátok Lénárd Lajost. Srácok, Zyzzet és Lénárd Lajost felesleges összehasonlítani. L. egy bodybuilder, akinek nem az az elsődleges célja, hogy minél több pénzt keressen a média által, hanem hogy komolyan űzze ezt a sportot. Zyzz egy médiaszemélyiség volt, elsődleges célja a hírnév és pénzszerzés volt, ezért csinálta az egészet...

2012. júl. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
66%

Szívesen elmagyarázom, hogy miért olyan híres. :)


Nos, azért, mert olyan szépséges volt tetőtől talpig... Szerény véleményem szerint a világon a legszebb férfi volt. Ennek fényében nem igazán értem, mire gondolsz, amikor azt írod, hogy "fizikuma... nem volt kiemelkedő". Sokan kiemelkedőnek tartják/tartották a fizikumát. Nem tetszik mindenkinek, nyilvánvalóan neked sem, ezért nem érted, hogy sok fiú olyan megjelenést szeretne, amilyen az övé volt, sok lány pedig ilyen küllemű férfiről ábrándozik.


Testépítőnek testépítő volt (bár amatőr), erről magad is meggyőződhetsz, ha megtekintesz róla egy előtte-utána képsorozatot. Hírneve kialakulásához hozzájárult a fizikai megjelenésében bekövetkezett óriási kedvező változás. Példája láttán nagyon sokan kezdtek sportolni attól a felismeréstől motiváltan, hogy a testedzés ilyen pozitív változást okoz a küllemet illetően.


Mivel szegény már nem él, nem ildomos dolog ócsárolni.

2012. júl. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:
37%

Jó napot mindenkinek:)!Kedves kérdező érezd megtisztelve magad mert csak a te idióta tudatlan kérdésed miatt vettem a fáradtságot és bejelentkeztem erre a trágyára ahol az idiótak kiélvezhetik életüket azzzal hogy sokat elért emberek munkáját fikázzák és mind ezt minden fajta háttér és tapasztalat nélkül ebben a témában vagy sportágban.Sorolom mért vagy egy idióta f.sz:

1.A "fizikuma közel nem kiemelkedő,nem is nevezném testépítőnek" kijelentés úgy ahogy de azért rendesen földhöz csapja az embert.Tudod azért kiváncsi lennék a te "fizikumodra" valamint hogy te mit is értesz a testépítés szó alatt,várj ne mond meg sejtem.Gondolom a testépítőnek véleményed szerint 300 kilós 260 kilót nyomó vaddisznó kinézetű szétszteroidozott, 30cm-s átmérőjű érrendszerrel rendelkezik amely kijjeb van mint az izmai és nem fér be az ajtón.Tehát fogd az értelmező szótárt és keresd meg azt a szót hogy TESTÉPÍTŐ.. A fizikuma nem hogy kiemelkedő volt hanem magasan kiemelkedő barátom.Érj el ilyen fizikumot ilyen gyönyörűen kidolgozott esztéétikus kirajzolt testet aztán ócsárojj valakit.Jaj nem várj ez lehetetlen hiszen az ilyen tudattlan segdugaszokkal mint amilyen te is vagy van tele a világ, és olyanokba szólnak bele amiről nem tudnak semmit.Járj utána miért lett ő híres és ne egy idióták blogján kérdezz rá miért tekintik ezrek és ezrek példaképének.Kevés ember képes ezt végigvinni mint ő mind testben mind fejben.Ha már hozzászóltál a témához vedd a fáradtságot és olvasd el ezt miért tartozik a nagyok közé ilyen fiatalon miért az aki hogy miből érte el ezt a testet. [link]

Vagy csak írd be google képkeresőbe a nevét tekints meg egy két képet róla és mond tiszta szívvel ismét fent említett mondatodat.Tudod mikor csinálnád te végig ezt az életvitelt ezt a szintű diétát intenzív edzést ?? SOOOHAAA

Csak úgy megsúgom ilyen izomzat mellet az emberi test lehető legminimálisabb testzsír százalékával rendelkezett:) Köszönöm ezeket a drága perceket melyeket rád pazaroltam!

Brah

2012. nov. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 dirtboy ***** válasza:
45%

leo9612


az tetszett hogy írtad hogy 1. aztán ennyi.

hol a kettő?


/Érj el ilyen fizikumot ilyen gyönyörűen kidolgozott esztéétikus kirajzolt testet aztán ócsárojj valakit/

a kérdező szerintem nem fogja elérni mert ő szerintem nem akar koxolni mint ez a zyzz barátunk tette.


/és olyanokba szólnak bele amiről nem tudnak semmit./

na nem azért de te mit tudsz?

képet láthatnánk rólad?

most jöttel a semmiből aztán játszod a janit.


/Kevés ember képes ezt végigvinni mint ő mind testben mind fejben./

ja persze kevés ember

zyzz edzett pár évet aztán meghalt.

vannak testépítők akik meg már 40éve csinálják meg még több.

akkor rájuk mit mondasz?


/Vagy csak írd be google képkeresőbe a nevét tekints meg egy két képet róla és mond tiszta szívvel ismét fent említett mondatodat./


te is láthatod a különbséget.

zyzz

[link]


mr.olympia

[link]


ha már életvitelről van szó kemény szabályokról,edzés évekről akkor zyzz sehol nincs a legtöbb profi testépítőhöz de még sok nem profihoz sincs.

egyszerűen csak felkapta a média aztán ennyi.

több ember vágyik olyan testre mint az övé mint olyanra mint egy profi testépítőé azért annyira ismert meg közkedvelt.


utóirat, érezd magad megtisztelve te is mert maga dirtboy írt neked.

2012. nov. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
28%

Kedves mélyen tisztelt dirtboy!

Elnézést hogy az 1. után a felsorolás annyiba maradt csak túlságosan felhúztam magam az idiótaságaidon és nem figyeltem oda.

Valószínűleg nem fogja elérni ezt a fizikumot igen, mert se kokszal se koksz nélkül nem tudná hiszen miért is kezdene bele valami olyasmibe amibe sok munka és kitartás van.Hallottad róla azt a szavat hogy koksz és a pici agyacskád leállt annál a szónál és nem tud tovább lépni felette.De ez ugyebár megbocsátható csak akkor kérlek bizonyísd be :)

Nagy valószínűséggel többet tudok mint te ha szeret

nél tudni valamit szíves örömest kielégítem tudás szomjadat ezzel a témával kapcsolatban.

Jöttem a semmiből? ezt nem nagyon értem hogy mire mondtad vagy hogy miért de valószínűleg te biztosan tudod szóval mind1.

Ja ha janiskodni akarnák akkor önmagammal/ról hencegnék azonban nem ez történt hanem egy másik embertől meséltem nem pedig magamról.Ez akkor lenne janiskodás ha nem Zyzzről hanem magamról beszéltem volna így amit EGYENLŐRE sajnos még nem tehetek meg de hamarosan remélhetőleg eljön az ideje.Igen írtad azt is hogy edzett pár évet és meghalt ... ezt megint nem értem szerinted leedzett pár évet aztmondta elég volt és jókedvéből meghalt??Összefüggéstelen mondat.Igen vannak testépítők akik negyven éve csinálják ezt sem értem hogy miért mondod mégis mit mondanák rájuk??Szép becsületre méltó teljesítmény.Ismét semmi összefüggés.

Nos igen látom a te kis Mr.Olimpiádat...Nézem nézem és csak azt tudom mondani hogy ugyan olyan mint a többi ilyen szinten lévő testépítő..Semmi másság különlegesség nincs benne.Tudod az is lehet hogy nem mindenki akar Mr.Olimpia lenni.Persze ha valaki az akarna gondolom elejétől kezdve az az elhatározása.Zyzz nem ezért vagy erre edzett de ha elolvastad volna a cikket ezt tudnád.És szerinted a Mr.Olimpiák mind naturál, koksz mentes testépítők ugye?

Az életvitele és a szabályai ugyanolyan nehezek és kemények mint a még ma is élő testépítőknek.

U.I:Egy élmény veled beszélgetni

2012. nov. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 dirtboy ***** válasza:
82%

/mert se kokszal se koksz nélkül nem tudná hiszen miért is kezdene bele valami olyasmibe amibe sok munka és kitartás van./

nem tudom miért ítélkezel,nem is ismered


/Hallottad róla azt a szavat hogy koksz és a pici agyacskád leállt annál/

miért mi kellet volna még?

volt fent neten a rendes kúrája is talán még fent is van valahol,keresd meg.


/Nagy valószínűséggel többet tudok mint te ha szeret

nél tudni valamit szíves örömest kielégítem tudás szomjadat ezzel a témával kapcsolatban. /

én le se szarom zyzzt,egyedül azért írok most is mert le idiótáztál.


/Jöttem a semmiből? ezt nem nagyon értem hogy mire mondtad/


arra hogy írtad hogy most regisztráltál,azaz új vagy nem úgy mint én aki úgy mond elég ismert már a sport kategóriába aztán azt hitte hogy most majd regisztráltál csak ezért a kérdés miatt és most beírtad a frankót.

erre mondtam hogy játszod a janit.


/ezt megint nem értem szerinted leedzett pár évet aztmondta elég volt és jókedvéből meghalt??/

te tényleg nagyon hülye vagy.

kb semmit nem fogtál fel a válaszomból.

nem úgy értem hogy jókedvéből halt meg.

én csak azt mondtam hogy az egész edzés múltja csak pár év volt.

ebben a pár évben tökéletesen csinált mindent.

és erre mondtam hogy nem tudom mi ebben a nagy szám mikor vannak testépítők akik már 40éve így élnek.


/Nézem nézem és csak azt tudom mondani hogy ugyan olyan mint a többi ilyen szinten lévő testépítő./

ja mert olyan test nincs másik mint zyzznek volt,ááá hol.


/Semmi másság különlegesség nincs benne/

zyzz testében mi volt a különleges?


/Tudod az is lehet hogy nem mindenki akar Mr.Olimpia lenni./

ez így van de most nem is arról van szó hogy ki mi akar lenni hanem arról hogy zyzz azért ilyen nagyra becsült meg sok ember példaképe mert amíg tudott edzeni keményen edzett és tökéletesen étkezett.

na szóval ha ez miatt olyan nagy szám akkor minden testépítőt megilletne ugyan az hiszen ők is azt csinálják mint zyzz.


/És szerinted a Mr.Olimpiák mind naturál, koksz mentes testépítők ugye? /

látszik hogy új vagy nem tudod kivel beszélsz.

szerinted én sza rt sem tudok a testépítésről?

még jó hogy nem naturálok de teljesen mindegy mert zyzz sem volt az.


/Az életvitele és a szabályai ugyanolyan nehezek és kemények mint a még ma is élő testépítőknek/

itt írtad a lényeget.

UGYAN OLYAN MINT A TESTÉPÍTŐKÉ.

úgy hogy akkor tessék szépen a testépítőket is megbecsülni meg nem fikázni mert ha zyzz isten király akkor legyenek a testépítők is azok mert ugyan azt csinálják/ták.

2012. nov. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
60%

Én nem mondtam hogy a többi testépítő le se van szarva és az ő munkájuk szart sem ér itt most 1 emberről volt szó!

És ha szerinted is zyzz keményen edzett és valóban jó testépítő volt mért kellet elkezdeni fikázni.

Amúgy meg most te miért vagy különb ezen az oldalon mert régebb óta regisztráltál min én? Attól még se okosabb sem hozzáértőbb nem vagy.Aki még új kussojon egy évig és kisem fejtheti véleményét?

Egyébként a kúrát nem keresem meg mert nem érdekel hogy szteroidozott e mert nem azért a példaképem mert szerintem tiszta volt hanem mert egy tiszteletre méltó akaraterős ember volt.

Nem akartam kétségbe vonni a testépítéssel kapcsolatos tudásodat de az elmondottaid alapján elég hiányos és szűkkörű.

Nem a testében illetve nem csak abban volt különlegesség hanem a háttérben de ismét mondom ha olvastad volna tudnád.

Nem tudom hogy te edzel vagy mióta edzel és hogyan de ha keményen és becsületesen csinálod áttérezheted hogy mennyi fájdalma és küzdése volt Zyzznek abban hogy abból amilyen volt ilyen lett.És nem csak Zyzznek mielőtt mondanád hanem az összes testépítőnek.Egyébként ha tudod már pedig biztosan tudod a koksz egy segédeszköz ahhoz edzeni is kell hogy hatása legyen még pedig rengetegget mindegy hogy jutottál el a csúcsra a lényeg hogy már ottvagy:)

Egyébként igen zyzznek 23 évesen volt ilyen teste de gondolom ha a szíve is engedte volna nem hagyja itt , ennél a szintnél abba.

2012. nov. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 dirtboy ***** válasza:

nem kell kussolnia a kezdő topikosnak csak előbb nézze meg hogy kibe köt bele,kicsit nehezen viselem mikor jön egy új csávó aztán olyan stílust vesz fel egyből hogy na majd ő és kizárólag ő fogja megmondani a tuti és mindenki más válasza eddig sz art sem ért.


én zyzzt nem akarom fikázni,lehet hogy fikáztam az első válaszomban már nem tudom ez szerintem a zyzz kérdések időszakából van amikor kétpercenként jött zyzz es kérdés aztán ha fikáztam is akkor azért mert már felidegesített hogy külföldi srác aki pár éve edz ilyen ismert mikor 10-12éve edző profi kártyás magyar testépítőt meg mondjuk nem ismerik.

2012. nov. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!