Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tömegnöveléshez segítség?

Tömegnöveléshez segítség?

Figyelt kérdés
Szálkásítás után szeretnék újra elkezdeni tömeget növelni. Még egy hónapot dolgozok, ez fizikai munka ami miatt csak késő délután tudok edzeni menni. A fehérjebevitelemet olyan 2,5g/ttkg-ra, míg a szénhidrátomat a munka miatt kb 4g/ttkg-ra próbálnám beállítani. Az edzés utáni turmixba menne egy adag fehérje+ glutamin mellé 25g ch(jelenleg 84-85 kg vagyok elég lesz ez a 25 g?).Illetve elhízni se szeretnék nagyon... arra van valami javaslatotok? Gondoltam folytatom az aerobokat heti 3 lkalommal.

2012. júl. 8. 16:42
 1/5 dirtboy ***** válasza:

kevés lesz a 25g ch.

menjen 50g és rá 40-50percre szilárd kaja.


azt meg hogy ne zsírosodj nagyon a minél pontosabban belőtt étrenddel tudod szabályozni.

nem kell még fizikai munka és edzés mellé még 3 aerob mert a fejlődésed rovására fog menni.

2012. júl. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszi. Akkor igyekszek eltalálni a mértéket. Az edzés utáni étkezésben meg mehet sima kaja? Idáig csak a sovány túró mnet, de gondolom most már mehet ebbe is ch nyugodtan.
2012. júl. 8. 16:55
 3/5 anonim ***** válasza:
edzés utáni kaja rendes legyen: csmell/hal+ rizs/krumpli zöldséggel.
2012. júl. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 dirtboy ***** válasza:

súlyzós edzés után nem volt jó ötlet a túró,pont hogy gyors felszívódású protein kéne te meg a leglassabbat vitted be.

jó a sima kaja de jobb a tejsavó plusz gyors ch és erre 40-50percre rá a sima kaja.

így jobb lenne.

2012. júl. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
okés, köszi a válaszokat!:)
2012. júl. 8. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!