Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lehet a comb belső...

Hogyan lehet a comb belső részéről fogyni?

Figyelt kérdés
Gyerekkorom óta ott van egy jó adag gusztustalan, gyűrődő zsírréteg. Amúgy is minden a combomra rakódik le sajnos, de ezt sosem sikerült eltüntetni. Most életmódot váltottam, fogyok is, de ezt jó lenne meggyorsítani. Van rá valami jó módszer?
2009. júl. 11. 10:41
 1/8 anonim ***** válasza:
11%

Annyiszor-de annyiszor elhangzott már; NEM LEHET CSAK EGY BIZONYOS CÉLTERÜLETRE FOGYNI!!!!!!!!!!!!!!!!

Ha fogysz, mindenhonnan fogysz. Tessék már megérteni végre, ill. kicsit több biológiát olvasni!!!!!

2009. júl. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
3%

Fú, már én is a kiborulás határán vagyok a sok redundáns kérdéstől.


Biztos vagy benne, hogy az a combodon zsír? Állj egy lábra és közben feszítsd be a combizmodat. Ha kemény, akkor izom.


Célzott fogyás meg nincs. Jaj.

2009. júl. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Olvasni nem tudtok, vagy csak alapból vagytok ilyen gyökerek?

Mint írtam, fogyok - mindenhonnan. De ha pl. sokat lépcsőzök, akkor a vádlim fog formálódni, a súlyzózástól meg mondjuk a karom. Akkor a combra is lehet valami módszer, nem?

Ha meg nem tetszik a kérdésem, el lehet húzni másik kérdésre, nem kell az ujjaitokat koptatni a felesleges válaszokkal.

2009. júl. 11. 13:41
 4/8 anonim ***** válasza:
79%

Nekem meg az ilyen köcsög válaszolókból van rohadtul elegem, mint ti vagytok. Ha nem értitek a kérdést, akkor ne írkáljatok. Biológia olvasás helyett meg oldjatok meg szövegértési feladatokat vagy nemtudom, de ez siralmas.


Amúgy a válasz engem is nagyon érdekelne. Bár nekem a combom külsö oldala is hájas sajnos :S

2009. júl. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%
Futás, lovaglás, súlyemelgetés lábbal. Ezek a sportok formálják legjobban a comb belső oldalát. Azért tudom, mert 9 éve lovagolok és futok rendszeresen.
2009. júl. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
14%

Hát b*zdmeg, már bocs, de te kértél tanácsokat arra, hogy hogy fogyhatnál a comb belső részéről.


Kaptál rá választ és még neked áll feljebb parasztkodni.

2009. júl. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
9%
Ez valóban így volt, semmit sem értettünk félre, a KONKRÉT!!!! kérdésre adtunk választ, úgyhogy sajnos valóban parasztka a kedves kérdező. Továbbá akik ellenünk okoskodtak az imént, pont ők NEM ÉRTETTÉK!!!!! a kérdést...................agyam elszáll!!!!
2009. júl. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
...már elszállt...
2009. júl. 12. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!