Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kreatin kúra elején ez normális?

Kreatin kúra elején ez normális?

Figyelt kérdés
Ma kezdtem a kreatin kúrát. Ma még csak 5 grammot(vagy annyit se) vittem be reggel, de azóta fél óránként pisilnem kell. Nem értem miért, a kreatin vizet kéne megkössön nem? Akkor miért kell wc-re mennem folyton? Normális ez?
2012. júl. 9. 10:16
 1/6 dirtboy ***** válasza:

nem hiszem hogy a kreatin miatt van,az inkább fosatni szokta az embereket akik nem bírják.

folytasd tovább, ha máskor is így reagálsz akkor az már valószínű a kreatin lesz,még korai lenne ráfogni.

2012. júl. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

aha értem, remélem, hogy nem a kreatintól van

tegnap hideg kútvízben mostam lábat lehet attól van, de ez már máskor is megesett és akkor nem kellett ennyit wc-re járnom

az is lehet, hogy csak a tegnap esti fehérjeturmix meg a ma reggeli kreatin és utána is turmix tett be

2012. júl. 9. 10:23
 3/6 anonim ***** válasza:

@10:21

Nem lehet, hogy a kreatinban lévő édesítőtől (vagy ízesítőtől) fosnak az emberek? Nekem a cseresznyés Attack-tól soha nem volt semmi bajom, még dupla adag esetén sem, a limonádéstól (vagy milyen az) meg egy napig fostam. Pedig papíron ugyanaz az összetételük.

2012. júl. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 dirtboy ***** válasza:
nem valószínű mert ízesítetlen mono is okozza.
2012. júl. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Először gondold át mit és mennyit ettél ittál. Milyen a szokásostól elétrőt cselekedtél. Meg lehet azonnal rájössz, mi okozhatja a gyakori vizeletet.
2012. júl. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

most így belegondolva lehet, hogy sokat ittam:)

hoppsz, most meg kell mennem kajálni

amúgy ízesítetlent vettem és nem is fosok tőle

2012. júl. 9. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!